امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۱:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76505
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 108
به گزارش خبرنگار فارس، محمد باقر قالیباف در این مراسم  گفت: بحث مربوط به منابع انسانی از جمله موضوعات مورد توجه در شهرداری است و انصافا  امانی در این ...

به گزارش خبرنگار فارس، محمد باقر قالیباف در این مراسم  گفت: بحث مربوط به منابع انسانی از جمله موضوعات مورد توجه در شهرداری است و انصافا  امانی در این مدت تلاش های جدی در حوزه منابع انسانی انجام دادند؛ به نحوی که آمار در موضوعات مربوط به این حوزه در زمینه های معیشت، مسکن و تولید ثروت برای کارکنان با هیچ دوره ای قابل قیاس نیست.

وی ادامه داد: این در شرایطی بوده است که معاونت مالی و اداری با هم کار می کردند و هنوز حوزه منابع انسانی، معاونت مستقلی نشده بود. با این وجود آقای امانی در طول هشت سال گذشته زحمت کشیدند و پایه گذاری بسیار خوبی در این زمینه انجام شد تا بخشی از کارها به نتیجه برسد.

شهردار تهران با اشاره به حضور داریانی در معاونت منابع انسانی شهرداری تهران، گفت: من خیلی با آقای داریانی آشنایی نداشتم و در محیط کاری شهرداری با ایشان آشنا شدم. همچنین در یک سال و نیم اخیر نیز شناخت بیشتری نسبت به قبل درباره کار ایشان پیدا کردم. درست است که داریانی در حوزه برنامه ریزی مشغول به کار بودند اما تخصص، رشته و کار اصلی ایشان در حوزه منابع انسانی است و شناخت خوبی از مجموعه شهرداری دارند.

 قالیباف خاطر نشان کرد: یکی از علت هایی که هر هفته کمیسیون منابع انسانی را به صورت مستقیم اداره می کنم آن است که بحث منابع انسانی در درون شهرداری بحث بسیار مهم و جدی است. ما باید تلاش کنیم تا شایسته سالاری، شایسته گزینی، برادری، محبت و اخوت را حاکم کنیم چرا که محبت و نزدیکی است که به کار برکت می دهد؛ نه غیبت کردن و کارهای زشتی که باعث می شود نفسانیات بر ما حاکم شود.
انتهای پیام/  
برچسب ها:
آخرین اخبار