امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۴:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76508
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 64
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از پایگاه خبری پلیس، حجت نیک‌مرام از متلاشی شدن چهار باند سرقت‌های خشن شبانه در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از پایگاه خبری پلیس، حجت نیک‌مرام از متلاشی شدن چهار باند سرقت‌های خشن شبانه در محدوده سناباد مشهد خبر داد و اظهار کرد: تیم‌های آگاهی کلانتری سناباد مشهد، مرحله دیگری از طرح تشدید مبارزه با سرقت‌های شبانه را در حوزه استحفاظی خود به مرحله اجرا گذاشتند.

وی افزود: نخستین پرونده‌ با نام «زورگیران سیاه‌پوش» بود که پلیس در این عملیات ضربتی وارد شد که با انجام تحقیقات گسترده و پس از چند ساعت کنترل و مراقبت‌های نامحسوس، 3 سارق موتورسوار در خیابان مجد شناسایی و تحت تعقیب قرار گرفتند.

نیک‌مرام در ادامه گفت: متهمان هنگام دستگیری در برابر پلیس، مقاومت نشان می‌دادند که با برخورد قاطعانه مأموران انتظامی زمین‌گیر شده و به دام افتادند.

وی افزود: در بازرسی از اعضاء این باند یک قبضه اسلحه کمری، اسپری فلفلی و یک عدد شوکر برقی که در سرقت‌های خشن خیابانی مورد استفاده قرار می‌گرفت، کشف و تحقیقات از متهمان ادامه دارد.

سرپرست فرماندهی انتظامی مشهد در رابطه با دستگیری «باند وحید» افزود: مأموران کلانتری سناباد در دومین مرحله از این عملیات ضربتی، پیگیری‌ سرقت‌های خشن در محدوده بلوار قرنی را در دستور کار خود قرار دادند و با انجام تحقیقات گسترده و گشت‌های پنهان، عاملان این سرقت‌های شبانه که 3 جوان موتورسوار بودند را شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه آنان را دستگیر کردند.

وی افزود: در بازرسی بدنی از اعضاء این باند که به باند وحید شهرت دارند، یک قبضه شمشیر و یک عدد اسپری کشف شد و تحقیقات از متهمان به دستور مقام قضایی ادامه دارد.

نیک‌مرام در خصوص پرونده «سارقان شب‌رو موتورسیکلت» نیز در تشریح این مرحله از اجرای عملیات گسترده افسران آگاهی کلانتری سناباد مشهد گفت: مأموران انتظامی پیگیری سرقت‌های موتورسیکلت را در دستور کار خود قرار دادند و با انجام گشت‌های نامحسوس، 2 سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار را در هنگام پرسه‌زنی در خیابان قاضی طباطبایی مشهد شناسایی و دستگیر کردند.

وی ادامه داد: با کشف یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه، تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضاء باند و کشف سرقت‌های انجام شده توسط آنها ادامه دارد.

سرپرست فرماندهی انتظامی مشهد در تشریح پرونده «کیف‌قاپان زورگیر خیابان کلاهدوز» نیز در آخرین مرحله از طرح تشدید مبارزه با سرقت که شب 23 فروردین ماه و اوایل بامداد روز یکشنبه به اجرا درآمد از شناسایی و دستگیری کیف‌قاپان محدوده خیابان کلاهدوز مشهد خبر داد و گفت: در بازرسی بدنی از 2 متهم موتورسوار، آلات زورگیری نیز کشف شد و سارقان اعتراف کردند که دقایقی قبل یک فقره زورگیری نافرجام نیز در بلوار خیام داشته‌اند.

وی در پایان افزود: تحقیقات از این متهمان برای کشف سرقت‌های انجام شده توسط آنان ادامه دارد.
انتهای پیام/2202/ح/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار