امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۰۸:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76522
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 30
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، پرویز قزلباش عصر امروز در مراسم معارفه خود به عنوان معاون جدید درمان دانشگاه علوم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، پرویز قزلباش عصر امروز در مراسم معارفه خود به عنوان معاون جدید درمان دانشگاه علوم پزشکی زنجان، رابطه متقابل بین دانشگاه و جامعه پزشکی را برای ساختن محیطی عاری از مشکلات مهم برشمرد و اظهار امیدواری کرد که معاونت درمان بتواند در راستای پیشبرد اهداف و ایده‌های دانشگاه گام بردارد.

وی معاونت درمان را بخش مهجور مانده دانشگاه ذکر و تصریح کرد: این حوزه با استفاده از فرصت تاریخی وزارت بهداشت، رویکرد مثبت و هوشمندانه‌ای خواهد داشت که پایه و اساس حرکت‌های بعدی خواهد بود و امکان نزول نخواهد داشت.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان ماموریت اصلی معاونت درمان را همچون دیگر معاونت‌ها مساعدت و یاری‌رسانی به دانشگاه در برابر مشکلات، توجه جدی به بیمارستان‌ها و تقویت آنها و استفاده از تمام ظرفیت‌ها در زمینه‌های مختلف که سبب استحکام تشکیلاتی می‌شود، خواهد بود.

این مسئول با اشاره به رابطه متقابل بخش دولتی و خصوصی افزود: سرمایه‌های بخش خصوصی یار و همیار بخش دولتی هستند.

قزلباش، اهداف آتی معاونت درمان را داشتن ساختار تشکیلاتی قوی، افزایش کیفیت اورژانس‌ها و فوریت‌ها و توجه ویژه به بحث نیروی انسانی، نظارت و پالایش جدی در همه ابعاد بخش خصوصی و دولتی که لازمه آن دارا بودن افراد متخصص و کافی در این حیطه است، برشمرد.

وی همچنین بحث آموزش را به طور خاص حائز اهمیت دانست و افزود: سیستم درمانی اصلاح نمی‌شود مگر با اصلاح سیستم آموزشی و آموزش نیز به توجه جدی پزشکان و متخصصان تیم نیازمند است که باید با هم‌افزایی یار خاطر باشند نه بار خاطر.

در پایان این مراسم حکم انتصاب پرویز قزلباش و لوح تقدیر سعید جلیلی اهدائی از طرف سرپرست دانشگاه قرائت و همچنین با اهدای لوح‌های تقدیر واحدهای تابعه دانشگاه، از زحمات سعید جلیلی قدردانی به عمل آمد.
انتهای پیام/2308/غ20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها