امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۰۱:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76524
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 39
به‌گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از چالوس، حجت‌الاسلام محمدمهدی راشدی نوری امشب در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان بیان ...

به‌گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از چالوس، حجت‌الاسلام محمدمهدی راشدی نوری امشب در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان بیان داشت: نقش آموزش و پرورش در خدمت به اهداف والای اسلام و تربیت نسل صالح بسیار موثر است.

وی بیان داشت: آموزش و پرورش مسئولیت بسیار خطیری در نظام تعلیم و تربیت بر عهده دارد و اگر نتواند به‌طور صحیح به آن بپردازد به کتاب و اهل و بیت جفا کرده است.

راشدی  تصریح کرد: کار آموزش و پرورش  با انسان و تربیت انسانی است و در این امر خطیر باید شرافت انسانی شکوفا شود .

وی تأکید کرد: برای رسیدن به این مهم باید همه دستگاه های دولتی همکاری کاملی با نظام تعلیم و تربیت داشته باشند و پروژه‌های آموزشی از دغدغه‌های آنان باشد.

امام جمعه چالوس تصریح کرد: رسالت آموزش و پرورش تربیت و شکوفا نمودن شأن انسان است و این مأموریت مهم به تنهایی انجام نمی‌شود و لازم است دغدغه سایر مدیران هم سو با دغدغه متولیان امر تعلیم تربیت باشد.

وی با تأکید بر گرامیداشت مقام شامخ معلمان اذعان داشت: انتظار می‌رود تمامی دست‌اندرکاران تلاش خود را معطوف نمایند تا برنامه‌های در خور و شایسته را جهت تجلیل از فداکاری‌هایشان اجرا کنیم.

راشدی خاطرنشان کرد: تاثیرگذاری معلمان بر رفتار دانش‌آموزان بر هیچ کسی پوشیده نیست و می‌توان ادعا کرد که تاثیر محیط آموزش و در رأس آن معلمان بر روی دانش‌آموزان بیش از خانواده‌ها است.
انتهای پیام/‌86028/ش20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها