امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۳:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76528
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه «اسکای‌نیوز»، تازه‌ترین نظرسنجی‌های صورت‌ گرفته در انگلیس از افزایش بی سابقه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه «اسکای‌نیوز»، تازه‌ترین نظرسنجی‌های صورت‌ گرفته در انگلیس از افزایش بی سابقه محبوبیت حزب «استقلال» و رهبر آن «نایجل فاراژ» حکایت دارد. نتایج این بررسی‌ها همچنین نشان می‌دهد «دیوید کامرون» نخست‌وزیر و رهبر محافظه‌کاران انگلیس باز هم با کاهش اقبال عمومی مواجه شده است.

بر اساس نظرسنجی‌ای که روزنامه‌های «ایندیپندنت» و «میرور» مشترکا انجام داده‌اند، میزان محبوبیت حزب استقلال از 16درصد در ماه قبل، حالا به 20درصد رسیده است. در همین حال، آرای احتمالی حزب محافظه‌کار که در حال حاضر اکثریت را در کابینه ائتلافی در اختیار دارد، به 29 درصد کاهش یافته است. این رقم در ماه گذشته میلادی 35درصد بود.

در بین چهار حزب اصلی انگلیس، در حال حاضر حزب کار به رهبری «اد میلبد» با 35درصد بالاترین و لیبرال‌دموکرات‌ها به رهبری «نیک کلگ» معاون نخست‌وزیر با تنها 7درصد، پایین‌ترین میزان اقبال عمومی را دارند.

در نظرسنجی صورت گرفته، میزان محبوبیت فردی رهبران این چهار حزب هم مورد بررسی قرار گرفته است. بر اساس این بررسی‌ها، میزان محبوبیت کامرون از 31درصد در ماه قبل حالا به 27درصد رسیده است. در مقابل محبوبیت فاراژ که مخالف سرسخت سیاست‌های دولت انگلیس است، با 7درصد افزایش، با رسیدن به 27درصد، با کامرون برابر می‌کند.

این نظرسنجی پس از آن صورت می‌گیرد که فاراژ و کلگ بر سر آینده انگلیس در اتحادیه اروپا در رسانه‌ها جدال لفظی داشتند. همچنین کامرون به دلیل حمایت از وزیر فرهنگ مستعفی خود که با رسوایی مالی روبرو شده بود، انتقاد افکار عمومی این کشور را برانگیخته است.

انتهای پیام/ق.ق
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها