امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۸:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76555
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 62
به گزارش فارس، شبکه «الاخباریة» سوریه اعلام کرد که بشار اسد معتقد است بحران سوریه وارد مرحله‌ای شده است که از جنبه نظامی و دستاوردهای ارتش، اوضاع به ...

به گزارش فارس، شبکه «الاخباریة» سوریه اعلام کرد که بشار اسد معتقد است بحران سوریه وارد مرحله‌ای شده است که از جنبه نظامی و دستاوردهای ارتش، اوضاع به سود نظام شده است.

بنا بر این گزارش، بشار اسد تأکید کرد: بحران وارد پیچ شده است. چه از لحاظ نظامی و موفقیتهای مداوم ارتش و نیروهای مسلح در جنگ با تروریسم چه از لحاظ اجتماعی و چه از لحاظ مصالحه‌ها و رشد آگاهی مردمی در خصوص اهداف حقیقی آنچه که کشور را هدف قرار داده است.
بر اساس این گزارش،‌ رئیس جمهوری سوریه عقیده دارد که «سوریه صرفا به سبب موقعیت ژئوپولوتیکش هدف قرار نگرفته، بلکه به دلیل نقش تاریخی و محوری‌اش در منطقه و تأثیر شدیدش بر افکار عمومی [دنیای] عرب است».
طبق گفته بشار اسد «آنچه سوریه دچارش شده است، تلاشی برای سلب استقلال و تضعیف آن با هدف تغییر سیاستهایش است که در خدمت مردمش است و با سیاست‌های امریکا و غرب در منطقه همخوانی ندارد و همین امر علت همراهی و حمایت اسرائیل از گروهک‌های تروریستی را آشکار می‌کند.

انتهای پیام/ص.ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها