امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۲۲:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76563
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 27
به گزارش فارس به نقل از المیادین، ظافر العانی سخنگوی ائتلاف متحدون عراق با اشاره به اینکه برخی طرح‌های خارجی به دنبال ایجاد خونریزی در عراق هستند، ...

به گزارش فارس به نقل از المیادین، ظافر العانی سخنگوی ائتلاف متحدون عراق با اشاره به اینکه برخی طرح‌های خارجی به دنبال ایجاد خونریزی در عراق هستند، تصریح کرد که اختلافات در عراق در حال تبدیل به اختلافات مذهبی است.
وی با بیان اینکه اختلافات جریان متحدون با دولت نوری المالکی مذهبی و طایفه‌ای نیست، تصریح کرد که تشدید اختلافات سیاسی کینهه را به جامعه عراق تزریق می‌کند.
العانی با اشاره به تفاهم میان جریان متحدون به رهبری اسامه نجیفی با مقتدی صدر و مسعود بارزانی و دیگر جریانات کُرد، تاکید کرد که ائتلاف متحدون تلاش می‌کند تا از طریق انتخابات اراده سیاسی مردم در الانبار را نشان دهد.
سخنگوی ائتلاف متحدون عراق یکی از اصلی‌ترین جریانات سیاسی در مناطق سنی نشین عراق است در ادامه با اشاره به تفاهم احتمالی میان ائتلاف دولت قانون به ریاست نوری المالکی و ائتلاف العربیه به ریاست صالح مطلک گفت: اظهارات اخیر مطلک تلاشی برای هموار کردن مسیر ائتلاف میان مالکی و مطلک است.
وی تصریح کرد که متحدون و نجیفی به ائتلاف مالکی و مطلک نخواهند پیوست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها