امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۱:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76566
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 76
به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری فلسطین الیوم،اخبار برخی از تازه ترین تحولات فلسطین در زیر آمده است:    19 زن اسیر فلسطینی در زندان اسرائیل با ...

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری فلسطین الیوم،اخبار برخی از تازه ترین تحولات فلسطین در زیر آمده است:
 
 19 زن اسیر فلسطینی در زندان اسرائیل با اهمال پزشکی روبه رو هستند

زنان اسیر زندانی در زندان «شارون» رزیم صهیونیستی از ادامه بی‌توجهی مسئولان زندان به درمان آنان و وخامت حال شماری از زندانیان بیمار این زندان شکایت کردند.

باشگاه اسرای در بند رژیم صهیونیستی در بیانیه ای گفت: «19 زن اسیر در زندان‌های اسرائیل هستند که با بیماری دست و پنجه نرم می‌کنند و هیچ اقدام جدی برای درمان آنان نمی‌شود.»
 

نیروهای ضد شورش تشکیلات خودگردان تجمع مسالمت‌آمیز فلسطینیان در رام الله را متفرق کرد

«علاء ابوصالح»، عضو دفتر اطلاع رسانی حزب التحریر فلسطین امروز گفت: «دستگاه های تشکیلات خودگردان تجمع مسالمت آمیز و قانونی را که در برابر دادگاه رام الله برگزار شده بود با توسل به زور سرکوب کرده و بیش‌تر شرکت‌کنندگان در آن را بازداشت کرد.»

ده‌ها تن از اعضای خانواده‌های بازداشتی‌های حزب التحریر در اعتراض به محاکمه فرزندانشان که در داخل مسجد البیره به اتهام تجمع غیرقانونی بازداشت شدند در برابر دادگاه رام الله تجمع کرده بودند، که هدف نیروهای ضد شورش تشکیلات خودگردان قرار گرفتند که تحصن مسالمت‌آمیز آنها را متفرق و بیشتر شرکت کنندگان در آن را بازداشت کردند.

ابوصالح افزود: «رفتار سرکوبگرانه تشکیلات خودگردان کاملا نشان داد که به دنبال خفه کردن صدای ملت فلسطین در برابر جنایات شنیعش و کوتاهی آن در حق ملت فلسطین است.»

یورش ارتش رژیم صهیونیستی به شرق خان یونس در نوار غزه

خبرگزاری سما گزارش داد: «نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی عصر امروز یکشنبه از پایگاه نظامی «کیسوفیم» در شرق القراره در شمال شرق خان یونس در جنوب نوار غزه وارد این منطقه شدند.»

بنا به این گزارش چهار دستگاه بولدزور اسرائیلی از پایگاه کیسوفیم وارد خاک غزه شدند. آن‌ها در عین حال، بمب‌هایی دودزا هم شلیک کردند تا هدف از یورش آنها به غزه معلوم نشود.

نیروهای اشغالگر عصر امروز از بالای برج های کیسوفیم در شرق خان یونس به سوی چوپانان فلسطینی و کشاورزان تیراندازی کردند اما این حمله آنان تلفات جانی نداشت.

رژیم صهیونیستی اهالی غزه را از ملاقات با فرزندان اسیرشان بازداشت

ناصر النجار، مدیر اطلاع رسانی کمیته بین المللی صلیب سرخ در فلسطین گفت: مسئولین رژیم اشغالگر برنامه ملاقات خانواده های اسرای غزه با فرزندانشان در زندان را به بهانه اعیاد یهودی تا مدت دو هفته متوقف کرد.

النجار گفت: این در حالی است که بر اساس قوانین بین المللی اسرائیل حق ندارد  ملاقات خانواده های اسرا با فرزندانشان را محدود کند.

بیش از پنج هزار اسیر فلسطینی در زندان های رژیم اشغالگر به سر می برند که 420 تن آنان اهل غزه هستند و سال هاست در زندان به سر می برند.

رژیم صهیونیستی هشت اسرائیلی از جمله شماری سرباز را به اتهام سرقت سلاح بازداشت کرد

منابع اسرائیلی گفتند نهاد نظامی اسرائیل هفته گذشته هشت اسرائیلی را که برخی از آنان سرباز هستند به اتهام دست داشتن در سرقت سلاح از پایگاه های ارتش با هدف فروش به مافی های اسرائیلی دستگیر کرده است.

از جمله سلاح های مسروقه موشک های ضد زره است که گروه هایی جنایتکار در اسرائیل در ارتکاب جرایم خود بکار می گیرند.

انتهای پیام/ق
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها