امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۶:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7658
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۱
تعداد بازدید: 125
«یاسر قشلق» رئیس جنبش فلسطین آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق با تاکید بر اینکه مقاومت مردمی سوریه و ...

«یاسر قشلق» رئیس جنبش فلسطین آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق با تاکید بر اینکه مقاومت مردمی سوریه و داوطلبان سوری و فلسطینی دیده بانی اسرائیل در جولان اشغالی را با 9 موشک کاتیوشا هدف قرار داده و آن را منهدم کردند، این اقدام را نقطه آغاز عملیات گسترده‌ای دانست که به زودی تحقق خواهد یافت و چه بسا منجر به آزادی جولان اشغالی شود تا از آنجا به سمت فلسطین حرکت شود.

وی در توضیح این مطلب افزود: هیچ گونه مدرک و سندی مبنی بر حمله به دیده بان اسرائیلی منتشر نشده تا اسرائیل از آن به عنوان فرصتی برای مظلوم نمایی بهره برداری نکند.

قشلق با به چالش طلبیدن رسانه ها از آنان که این خبر را تکذیب کرده بودند، خواست این دیده بانی را به تصویر بکشند تا از صحت آن اطمینان حاصل کنند.

وی از رسانه ها پرسید اگر در مقابل جبهه مقاومت عربی نیستید چرا این خبر را منتشر نمی کنید؟

رئیس جنبش فلسطین آزاد با بیان اینکه به زودی یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار خواهد شد که در آن اسنادی مبنی بر واقعیت این حمله ارائه می‌ءشود اما نه اکنون زیرا نباید به اسرائیل هدیه رایگان داد که از آن علیه مقاومت استفاده کند.

وی تاکید کرد این حمله در واقع آغاز رویارویی با اسرائیل غاصب و نیز نقطه شروع عملیات گسترده مقاومت در منطقه است زیرا دشمن در کمین نشسته اما باید بداند که ما از هم اکنون آماده رویارویی با آن هستیم.

نیروهای مقاومت شامل تمام آزادگان جهان عرب است

وی گفت مقاومت فقط به گروههای فلسطینی محدود نمی شود بلکه تمام آزادگان در جهان عرب را در بر می‌گیرد که باید آنان را برای مقابله با دشمن اصلی یعنی اسرائیل بسیج کرد .

قشلق تصریح کرد: جوانانی که این اقدام قهرمانانه را انجام داده اند به هیچ گروهی وابسته نیستند و این شرط نخست برای گزینش آنان است.

وی تاکید کرد: این حمله در واقع به مثابه بهار فلسطینی است که برای آزادی قدس صورت گرفته است و در آینده ای نزدیک مقاومت عربی واقعیت های زیادی را روشن خواهد کرد.

حمله به جولان در حالی صورت گرفته است که اسرائیل در جریان جنگ 6 روزه سال 1967 علاوه بر به دست آوردن کنترل کرانه باختری و نوار غزه، بلندی‌های جولان را نیز به اشغال خود درآورد و  در سال 1981 به اراضی اشغالی فلسطین ضمیمه کرد.
انتهای پیام/ق
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها