امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۰:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76589
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، برخی از منابع خبری چندی قبل از عرضه فیلم سینمایی «مهمونی کامی» که موفق به دریافت پروانه نمایش سینمایی نشد، توسط موسسه ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، برخی از منابع خبری چندی قبل از عرضه فیلم سینمایی «مهمونی کامی» که موفق به دریافت پروانه نمایش سینمایی نشد، توسط موسسه تصویرگستر پاسارگاد خبر داد که این موضوع توسط مسولان اداره کل شبکه نمایش خانگی تکذیب شد.

براساس این گزارش، طبق اعلام محمدرضا فرجی مدیرکل شبکه نمایش خانگی سازمان سینمایی، هیچ مجوزی برای این فیلم صادر نشده و تنها سازندگان آن درخواست بازبینی توسط شورای صدور پروانه نمایش ویدئویی را داده اند که هنوز از سوی این شورا نیز پاسخی به این درخواست داده نشده است.

بنابراین گزارش این فیلم که موضوع و شکلی حرمت شکنانه دارد و درباره روابط نامشروع میان چند دختر و پسر است، یکی از فیلم های بحث برانگیز سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر بود که اگر‌چه مجوز ساخت از وزارت ارشاد گرفت اما بعلت محتوای نامناسب آن نتوانست پروانه نمایش بگیرد و در جشنواره حاضر شود.

برخی رسانه‌های خبری پیش از این مدعی شده بودند فیلم «مهمونی کامی» قرار است به‌زودی توسط شرکت تصویر گستر پاسارگاد توزیع و تبلیغات آن شروع شود.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها