امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۵:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76596
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 41
سعیده موسوی‌زاده، شاعر و نویسنده ادبیات کودک و نوجوان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بیان داشت: ...

سعیده موسوی‌زاده، شاعر و نویسنده ادبیات کودک و نوجوان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بیان داشت: مجموعه شعر کودکانه «یک کتاب خوردنی» به زودی از سوی انتشارات «سوره مهر» منتشر می‌شود.

وی اضافه کرد: این مجموعه دارای 10 قطعه شعر با عناوینی همچون «یک کتاب خوردنی» و «چسب زخم» است که به بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خواهد رسید.

موسوی‌زاده درباره مجموعه شعر «هی برف، برف، هی برف»، ادامه داد: این مجموعه نیز از سوی انتشارات «سوره مهر» برای مخاطبان کودک به زودی منتشر خواهد شد که آن نیز همانند کتاب فوق دارای 10 قطعه شعر با عناوینی همچون «اسب خیالی» و «چشم عسلی» است.

بر اساس این گزارش، سعیده موسوی‌زاده متولد 1344 در مشهد و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی فلسفه است. او یکی از اعضای ثابت و فعال انجمن نویسندگان کودک و نوجوان است که تاکنون بیش از 10 عنوان مجموعه شعر و کتاب داستان با عناوینی نظیر مجموعه 6 جلدی «داستان‌‌های شاهنامه»، مجموعه «شعر باران» و کتاب «کی برنده شد» را برای مخاطبان کودک و نوجوان منتشر و روانه بازار نشر کرده است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها