امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۰:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76604
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرنگار موسیقی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پس از پشت سر گذاشتن یک سال پرکار برای اهالی موسیقی در سال 92 ، علاقه‌مندان به ...

به گزارش خبرنگار موسیقی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پس از پشت سر گذاشتن یک سال پرکار برای اهالی موسیقی در سال 92 ، علاقه‌مندان به موسیقی روزهای آرام و بدون کنسرتی را پشت سر می‌گذارند! تقریبا یک ماهی از آغاز سال جدید گذشته و تا امروز هنرمندان موسیقی علاقه‌ای به برگزاری کنسرت نداشته‌اند.

اما اردیبهشت ماه دوباره روند برگزاری کنسرت‌های موسیقی پاپ دوباره به روال سابق باز خواهد گشت و همزمان شاهد اجرای چند هنرمند خواهیم بود.
 
گروه سون
گروه «سون» که سال گذشته را با برگزاری اجراهای متعدد پشت سر گذاشته‌ بودند، اجراهای امسال‌شان را هم در تاریخ 10 اردیبهشت کلید می‌زنند. این گروه در دو روز و چهار سانس در ساعت های 18: 15 و 21: 30 به روی صحنه می‌روند. گروه «سون» در حالی اولین اجرای خود را در سال 93 تجربه می‌کنند که انتظار می‌رود همانند سال گذشته، از فعال‌ترین گروه‌های موسیقی پاپ باشند. بلیت‌های این اجرا از 40 تا 100 هزار توامان قیمت‌ گذاری شده است.
 
بابک جهانبخش
اما اجرای بعدی پاپ اردیبهشت ماه مربوط به بابک جهانبخش می‌شود. بابک جهانبخش بر خلاف گروه سون در یک روز به روی صحنه می‌رود و در دو سانس در ساعت های 18:15 و 21: 30 از علاقه‌مندان و طرفدارانش میزبانی می کند. نکته مشترک اجرای جهانبخش و گروه «سون» قیمت بلیت‌های این اجراها است. قیمت اجراهای جهانبخش هم از 40 تا 100 هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.
حمید عسگری

حمید عسگری که در روزهای پایانی سال گذشته آلبوم خوشبختی را منتشر کرد و با استقبال نسبی هوادارانش هم مواجه شد، در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به روی صحنه می‌رود. عسگری در این اجرا که 26 اردیبهشت در دوسانس برگزار می‌شود، قطعاتی از آلبوم جدیدش را به همراه گزیده‌ای از آثار قدیمی‌اش را اجرا می‌کند.
 
بنیامین
 
بنیامین هم پس از دوری چند ماهه از فضای اجرای زنده دوباره به روی صحنه خواهد رفت و به انتظار هوادارانش پایان خواهد داد. بنیامین در روزهای 8 و 9 اردیبهشت در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی قطعاتی از آلبوم‌های گذشته‌اش را اجرا می‌کند. البته اجرای آلبوم جدید بنیامین هم جز برنامه‌های این کنسرت است.
 
داریوش خواجه امیری
 
داریوش خواجه نوری هم که مدت‌ها بود فعالیت موسیقی جدی نداشت، دوباره در روزهای اول و دوم اردیبهشت به روی صحنه خواهد رفت. خواجه نوری در این کنسرت قطعاتی از آثار گذشته را به همراه چند اثر جدید برای علاقه‌مندانش اجرا می‌کند. نکته‌ای که درباره این کنسرت شاید برای طرفداران موسیقی پاپ حائز اهمیت باشد، قیمت بلیت‌های آن است که در قیاس با دیگر اجراهای موسیقی پاپ کمی ارزانتر است و قیمت بلیت‌ها از 30 تا 70 هزار تومان است.
 
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار