امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۸:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76607
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 133
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هدایت الله بهبودی مدیر دفتر ادبیات انقلاب اسلامی درباره جلد پنجم کتاب «روزشمار تاریخ معاصر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هدایت الله بهبودی مدیر دفتر ادبیات انقلاب اسلامی درباره جلد پنجم کتاب «روزشمار تاریخ معاصر ایران» گفت: این کتاب رخدادهای سال 1304 شمسی را در بردارد و اهمیت آن به جهت تحولات مهم این سال در تاریخ معاصر ایران چون سقوط سلطنت قاجار و روی کار آمدن سلطنت پهلوی است.

وی ادامه داد: در این کتاب آشکارا دخالت مستقیم وزارت جنگ و ستاد ویژه ای که الغاء سلطنت قاجار را به عهده داشتند تبیین شده است.

جلد چهارم روزشمار تاریخ معاصر ایران نیز به قلم هدایت الله بهبودی در فروردین 1390 منتشر شده بود و در 660 صفحه به وقایع روزانه سال 1303 خورشیدی می پرداخت.

روز شمار تاریخ معاصر ایران توسط مؤسسه مطالعات و پژوهش‌های سیاسی منتشر شده است. 

50 هزار جلد «شرح اسم» به فروش رفت

بهبودی همچنین از چاپ دوم کتاب «شرح اسم» خبر داد و عنوان کرد: در چاپ نخست این اثر 50 هزار جلد توزیع شده و هم اکنون در آغاز چاپ دوم کتاب 10 هزار جلد منتشر شده است و در نمایشگاه کتاب در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.

این اثر شرحی است بر زندگی رهبر معظم انقلاب اسلامی، از تبار و تولد تا سال‌های کودکی و نوجوانی؛ و کارنامه‌ای مختصر از آغازین کنش‌های سیاسی اجتماعی ایشان تا پیروزی انقلاب اسلامی است.

کتاب "شرح اسم" حاوی زندگینامه حضرت آیت الله سید علی حسینی خامنه‌ای به همت مؤسسه مطالعات و پژوهشهای سیاسی منتشر شده است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها