امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۱:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76609
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 130
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، سی و هفتمین جلسه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، سی و هفتمین جلسه شورای سیاست‌گذاری مرکز گفتگوی ادیان با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین یونسی، دستیار ویژه رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی ، ابوذر ابراهیمی ترکمان، رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، عبدالحمید گواهی، حسن آیت‌الهی ، آیت‌الله مصطفی محقق داماد، عبدالحسین خسرو‌پناه در سالن همایش ساختمان شهید رحیمی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار شد.

همچنین در این جلسه علائدین بروجردی ، صادق آیینه‌‌وند، تبرایی و علی‌محمد حلمی رئیس مرکز گفتگوی ادیان و تمدن‌های سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی همینطور نمایندگان جامعة المصطفی‌العالمیه و پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی حضور داشتند.
 ابوذر ابراهیمی ترکمان در این شورا به تبیین سیاست‌های سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در عرصه گفتگوی دینی پرداخته و ضمن اشاره به فعالیت‌های مؤثر انجام شده در حوزه گفتگوی ادیان، برگزاری اجلاس گفتگوی دینی با شورای جهانی کلیساها در ماه پایانی سال گذشته را موفق برشمرد.

علی محمد حلمی رئیس مرکز گفتگوی ادیان و دبیر شورای سیاستگذاری گزارشی از اجرا و پی‌گیری مصوبات جلسه پیشین شورا ارائه کرد.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها