امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۸:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7661
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۱
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی سعیدی با اشاره به اینکه خبرهای ضد و نقیضی در رسانه‌های گروهی در این خصوص منتشر شده است ، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی سعیدی با اشاره به اینکه خبرهای ضد و نقیضی در رسانه‌های گروهی در این خصوص منتشر شده است ، گفت: ممکن است کسانی که در گذشته برای تشرف به حج نام نویسی کرده‌اند، امروز امکان این سفر را نداشته باشند و بخواهند فیش حج خود را واگذار کنند که برای این موضوع طرف‌های عرضه و طرف‌های تقاضا در کشور وجود دارد و ما هم در بازار سرمایه هم برای ساماندهی این خرید و فروش بسترسازی کرده ‌ایم.

وی افزود: کار ما فقط بسترسازی برای انجام این معاملات است و اجرایی شدن آن به سازمان‌ها و نهادهای مسئول بستگی دارد.

سعیدی گفت: این کار مانند خرید و فروش امتیاز تسهیلات خرید مسکن است که در فرابورس بسترسازی و با استقبال بانک مسکن مواجه و خوشبختانه خدمات خوبی هم به شهروندان ارائه می‌شود.

وی افزود: ساماندهی بازار خرید و فروش فیش حج یا هر کالا و خدمتی به یکپارچه شدن و شفاف سازی قیمت‌ها کمک می‌کند و حذف واسطه‌هایی که در این موارد معمولاً بازار سیاه ایجاد می‌کنند از دستاوردهای طبیعی آن است و بازار غیررسمی هم جمع می‌شود.

معاون سازمان بورس تاکید کرد: بستر این کار در فرابورس فراهم شده و اجرای آن تابع نظر سازمان‌های مسئول از جمله سازمان حج و زیارت است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها