امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۰:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76638
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۳۷
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مرضیه افخم سخنگوی وزارت امورخارجه  اظهار داشت: پیگیری موضوع و شکایت ایران نسبت به عدم صدور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مرضیه افخم سخنگوی وزارت امورخارجه  اظهار داشت: پیگیری موضوع و شکایت ایران نسبت به عدم صدور روادید از سوی دولت امریکا برای سفیر ونماینده دایم پیشنهادی جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان ملل متحد در نیویورک  از طریق سازوکار های رسمی موجود برای رسیدگی به این موضوع فعال شده و در دست اقدام است .

مرضیه افخم افزود : اقدام آمریکا در عدم صدور روادید برای سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران نقض مقررات بین المللی بوده و  بر خلاف قرارداد مقر بین سازمان ملل متحد و دولت آمریکا می باشد.

سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: ساز و کارهای موجود در سازمان ملل  شامل رجوع موضوع  به کمیته ارتباط با دولت میزبان  که وظیفه نظارت بر اجرای قرارداد مقر را دارد   در دستور کار است ودستورالعمل لازم در این زمینه به نمایندگی کشورمان در نیویورک داده شده که از فردا و متعاقب شروع هفته کاری  اقدامات لازم از سوی نمایندگی کشورمان  بعمل آمده و با جدیت و حساسیت روند کار دنبال می شود.

 

انتهای پیام/ش
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها