امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۷:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76646
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۳۷
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ «احمد قناوی» یکی از وکلای «محمد مرسی» رئیس جمهور برکنار شده مصر در گفت‌وگو با شبکه خبری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ «احمد قناوی» یکی از وکلای «محمد مرسی» رئیس جمهور برکنار شده مصر در گفت‌وگو با شبکه خبری «العربیه»، تأکید کرد که مرسی شخصا در جلسات دادگاه حاضر می‌شود.

این اقدام در پی ادعای «شیماء محمد مرسی» دختر مرسی در شبکه‌های اجتماعی صورت گرفته است، شیماء با انتشار عکسی قدیمی از پدرش و عکسی از وی درون قفس مخصوص متهمان در دادگاه مدعی شده بود که فردی که در جلسات دادگاه حاضر می‌شود پدرش نیست و تنها شبیه اوست.

قناوی افزود: سخنان شیماء حاکی از احساسات یک دختر غمگین است که از دوری پدرش رنج می‌کشد و مرسی به دلیل حضور در زندان به طبع از لحاظ جسمی تغییراتی کرده زیرا شرایط زندان با کاخ ریاست جمهوری متفاوت است.

وکیل مرسی گفت: اگر خود مرسی در قفس اتهام حضور پیدا نمی‌کرد قطعا دیگر رهبران اخوان با فریاد و ایجاد هیاهو این مسئله را اعلام می‌کردند و خود من تغییری در تن صدای او و یا زبان بدن مخصوص مرسی در طول جلسات مشاهده نکرده‌‌ام.

مرسی بعد از حوادث 30 ژوئن از قدرت برکنار شد و مدتها در مکانی نا معلوم توسط نیروهای امنیتی نگه‌ داری می‌شد، مرسی با اتهاماتی از جمله قتل معترضان و جاسوسی برای طرف‌های خارجی رو به رو شده و محاکمه می‌شود.
انتهای پیام/ب.ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها