امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۱:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76652
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۳۷
تعداد بازدید: 38
به گزارش فارس به نفل از روزنامه «الاخبار» لبنان، یک منبع میدانی ارتش سوریه با اشاره به نبرد در جریان بین نیروهای ارتش سوریه و افراد مسلح در منطقه ...

به گزارش فارس به نفل از روزنامه «الاخبار» لبنان، یک منبع میدانی ارتش سوریه با اشاره به نبرد در جریان بین نیروهای ارتش سوریه و افراد مسلح در منطقه «جوبر» در ریف دمشق،‌ تاکید کرد که به دنبال رسیدن به «برج المعلمین» در این منطقه هستیم.

بنابراین گزارش، موفقیت ارتش سوریه در این عملیات بر افراد مسلح تاثیر منفی بالایی خواهد گذاشت زیرا بیش از 90 درصد افراد مسلح در فاصله جغرافیایی بین برج المعلمین و میدان «پارلمان» سنگر گرفته‌ و از همان منطقه حملات خود را از جمله حملات خمپاره‌ای را آغاز می کنند.

این منبع آگاه درباره تحولات منطقه «الملیحه» گفت: در این منطقه اوضاع نبرد بسیار سخت است. این سختی در پاکسازی منطقه ناشی از ضعف ارتش سوریه نیست بلکه به علت حضور شمار زیادی از غیر نظامیان در این منطقه است. افراد مسلح در این منطقه در میان شهروندان و غیر نظامیان موضع گیری می‌کنند. بهترین دلیل این ادعا پاکسازی بسیار آسان باغستان‌های منطقه است. علت پیشروی سریع ارتش در پاکسازی این باغستان‌ها عدم حضور غیر نظامیان است.

این منبع میدانی ارتش سوریه تاکید کرد که دستاوردهای امنیتی الملیحه در آینده همه را شگفت زده خواهد کرد. ارتش در این منطقه شمار زیادی از افراد مسلح بیگانه از جمله افراد مسلح اعزامی از کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس را دستگیر کرده است.

الملیحه شهری در مناطق مرکزی ریف دمشق واقع در استان ریف دمشق است و جمعیت آن در سال 2004 میلادی 23 هزار و 34 نفر اعلام شده است.
انتهای پیام/+.ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها