امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۴:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76662
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۳۷
تعداد بازدید: 82
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پس از توافق ایران و کشورهای 5+1 که در اوایل آذرماه سال 92 در ژنو سوئیس صورت ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پس از توافق ایران و کشورهای 5+1 که در اوایل آذرماه سال 92 در ژنو سوئیس صورت گرفت قرار بود با محدود شدن فعالیت هسته ایران برخی از تحریم ها که در یکی دوسال اخیر بر صنعت نفت ایران از جمله بیمه نفتکش ها وضع شده بود برداشته شود.

این گزارش حاکی است اگرچه براساس اخبار و اطلاعات شرکت ملی نفتی ایران صادرات نفت خام ایران در حال افزایش است اما منابع آگاه در وزارت نفت در گفت‌وگو با فارس خبر می دهند که هنوز هیچ شرکت خارجی اقدام به بیمه نفتکش های ایرانی نکرده است.

این منابع تصریح می کنند، علت عدم ورود بیمه های خارجی به بیمه کردن نفتکش ها توافق کوتاه مدتی است که بین ایران و کشورهای 5+1 انجام شده به طوری که بیمه های خارجی مدعی هستند نمی توانند تنها برای 6 ماه سرمایه خود را در نقل و انتقال نفت ایران واردکنند.

این منابع اظهار می کنند، تا زمانی که توافق نهایی بین ایران و کشورهای 5+1 صورت نگرفته است نفتکشهای ایران نمی توانند از بیمه های خارجی استفاده کنند و درحال حاضر تنها شرکت های بیمه داخلی در حال بیمه کردن نفتکشهای ایرانی هستند.

انتهای پیام/

 

 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها