امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۲۰:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76686
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 66
غلامرضا فرجی مدیر پخش حوزه هنری و سخنگوی شورای صنفی اکران در گفت وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص مصوبات این شورا در 25 فروردین ماه گفت: در جلسه ...

غلامرضا فرجی مدیر پخش حوزه هنری و سخنگوی شورای صنفی اکران در گفت وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص مصوبات این شورا در 25 فروردین ماه گفت: در جلسه امروز شورای صنفی اکران فیلم سینمایی «زندگی جای دیگری است» ساخته منوچهر هادی از 27 فروردین به سرگروهی سینما فرهنگ به جای فیلم سینمایی «با دیگران» روی پرده سینماهای کشور خواهد رفت.

وی افزود: همچنین قرارداد دو فیلم دیگر در شورای صنفی اکران ثبت شد و به این ترتیب «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» ساخته روح‌الله حجازی در گروه سینمایی «استقلال» به جای «طبقه حساس» و فیلم «اشباح» به کارگردانی داریوش مهرجویی به سرگروهی سینما «آزادی» به جای فیلم سینمایی «چ» به نمایش درخواهد آمد.

سخنگوی شورای صنفی نمایش با اشاره به اینکه برخی فیلم‌های اکران نوروزی هنوز به کف فروش خود نرسیده‌اند، تاکید کرد: در حال حاضر در دو گروه سینما آزادی و سینما استقلال تعویض فیلم نخواهیم داشت و پس از رسیدن به کف فروش، فیلم‌های «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» و «اشباح» جایگزین خواهد شد که این سقف 10 هفته نیز می‌تواند ادامه داشته باشد.
 
وی همچنین در خصوص آغاز اکران‌های گروه هنر و تجربه گفت: قرار است هفته آینده امیرحسین علم‌الهدی به عنوان مدیر این گروه به جلسه شورای صنفی بیاد و برنامه‌های خود را ارائه کند و پس از آن در خصوص جزئیات این گروه تصمیم گیری خواهد شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها