امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۸:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76691
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، معاونت توسعه بازرگانی داخلی وزارت صنعت در نامه‌ای به سه شرکت صنعتی بر لزوم ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، معاونت توسعه بازرگانی داخلی وزارت صنعت در نامه‌ای به سه شرکت صنعتی بر لزوم جلوگیری از افزایش قیمت تولیدات این شرکت‌ها تأکید کرد.

در این نامه که از سوی معاونت بازرگانی داخلی وزارت صنعت خطاب به مدیران عامل سه شرکت صنعتی نوشته شده، آمده است: احتراما به پیوست بخشنامه شماره 189441 مورخ 24 اسفند 92 معاون محترم اجرایی رئیس جمهوری در خصوص خودداری از افزایش قیمت هرگونه کالا و خدمات به خصوص کالاهای اساسی حساس و ضروری تا اطلاع ثانوی، به لحاظ ارتباط موضوع جهت اطلاع و بهره‌برداری لازم ارسال می گردد.لذا مقتضی است به منظور حفظ ثبات و ایجاد تعادل در عرضه و تقاضا کماکان نسبت به عرضه محصولات تولیدی در بازار مصرف با اجتناب از هرگونه افزایش قیمت از تاریخ ابلاغ بخشنامه فوق الذکر ( 24/12/92) اقدام لازم مبذول گردد.

این نامه تصریح می‌کند: هرگونه افزایش قیمت محصولات تولیدی آن شرکت که در زمره کالاهای حساس و ضروری بوده مطابق بخشنامه ذکر شده منوط به طرح و بررسی و تصویب در کارگروه تنظیم بازار و ستاد هدفمندسازی یارانه‌ها خواهد بود.

بر اساس این گزارش علی رغم دستورالعمل دولت شرکت ملی مس در سال جدید اقدام به افزایش 15 تا 17 درصدی مولیبیدن کرده بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها