امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۰۷:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76696
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۰۲
تعداد بازدید: 50
به گزارش سرویس فضای مجازی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ "پدر دیوید اسمیت" از چهره‌های سرشناس کاروان بین ...

به گزارش سرویس فضای مجازی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ "پدر دیوید اسمیت" از چهره‌های سرشناس کاروان بین المللی "زائران صلح"، در 17 فوریه 1962 در سیدنی استرالیا بدنیا آمد. وی که تاکنون دوبار بعنوان شهروند نمونه استرالیا برگزیده شده است، کشیش "کلیسای ترینیتی" می‌باشد و در رشته ورزشی بوکس فعالیت جدی دارد.

اما شهرت "پدر دیو" بیشتر به سبب تمرکز بر روی فعالیت‌های اجتماعی است. مبارزه برای جوانان در معرض خطر – جوانانی که در معرض مشکلاتی مانند سوء رفتار و بدرفتاری والدین هستند- یکی از دلمشغولی‌های "پدر دیو" است. وی کتاب‌های بسیاری در باب مسائل حقوق بشری بویژه در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و بحران سوریه نگاشته است."دیوید اسمیت" از سرسخت‌ترین مخالفان مداخله نظامی غرب در سوریه می‌باشد.

گفتنی است، کاروان بین‌المللی "زائران صلح" که پدر دیوید اسمیت از چهره‌های سرشناس آن محسوب می‌شود، در 13 فروردین سال جاری وارد ایران شدند و پس از توقفی چند روزه در تهران و دیدار با برخی مقامات عالی رتبه ایران و برخی اصحاب رسانه، ایران را به مقصد سوریه ترک کردند. شایان ذکر است، این دومین سفر پدر دیو در قالب کاروان زائران صلح به ایران می‌باشد.

تسکین آلام مردم جنگ زده سوریه و کمک به تامین صلح در این کشور از اهداف اصلی کاروان بین‌المللی زائران صلح محسوب می‌شود. این کاروان حامل کمک‌های بشردوستانه برای سوری‌هایی است که بیش از سه سال است در آتش جنگی داخلی می‌سوزند، جنگی که معرکه‌گردانش تکفیری‌ها و غربی‌ها هستند.

 متن کامل مصاحبه باشگاه خبرنگاران با پدر دیوید اسمیت را اینجا بخوانید.
 
 
بازگشت به صفحه نخست گروه فضای مجازی
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها