امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۲۱:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7670
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۱
تعداد بازدید: 84
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جنوب کرمان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان کرمان، محمد میرافضلی اظهار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جنوب کرمان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان کرمان، محمد میرافضلی اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان جیرفت هنگام ایست و بازرسی و گشت‌زنی‌های نامحسوس جاده‌های خاکی و مناطق صعب‌العبور به یک دستگاه پژو 405 که در محور کوهستانی ساردوئیه در حال تردد بود مشکوک شده و به راننده آن دستور توقف دادند.

وی با بیان اینکه راننده خودرو بدون توجه به دستور توقف پلیس با تغییر مسیر و افزودن بر سرعت خود قصد فرار داشت، خاطر نشان کرد: ماموران انتظامی در یک عملیات تعقیب و گریز، سرانجام توانستند خودروی پژو 405 را متوقف کرده که در بازرسی از آن بیش از 264 کیلوگرم تریاک کشف و ضبط کردند.

میر افضلی گفت: هنوز این عملیات به پایان نرسیده بود که یک دستگاه وانت پیکان نیز وارد ایست و بازرسی شده و با بی‌اعتنایی به دستور پلیس، اقدام به فرار کرد، اما با عکس‌العمل سریع ماموران انتظامی، خودروی وی متوقف و در بازرسی از آن بیش از 134 کیلوگرم حشیش و 412 کیلوگرم تریاک کشف و ضبط شد.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت ابراز داشت: در این دو عملیات بیش از 546 کیلوگرم مواد مخدر کشف، دو دستگاه وسیله نقلیه توقیف و یک قاچاقچی نیز دستگیر شد که به منظور پیگیری پرونده تحویل مرجع قضایی شد.
انتهای پیام/2655/ح/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار