امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۱۵:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76734
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عبدالرضا مصری عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی صبح امروز دوشنبه در حاشیه ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عبدالرضا مصری عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی صبح امروز دوشنبه در حاشیه مراسم تشییع پیکر والده اسدالله بادامچیان در جمع خبرنگاران با اشاره به نپذیرفتن نماینده ایران در سازمان ملل توسط آمریکا گفت: اگر سازمان ملل برابر با منشور خود از کنگره آمریکا مستقل عمل می کند، بنابراین آمریکا باید به منشور ملل پایبند باشد.

مصری ادامه داد: نپذیرفتن نماینده ما توسط دولت آمریکا توهین به ملت ایران ست چرا که بحث کارمند وزارت خارجه نیست بلکه بحث یک ملت است. آنها اگر بخواهند جسارت کنند و به توهین‌های خود ادامه دهند وزارت خارجه باید محکم بر سر معرفی ابوطالبی بایستد و از راه دیپلماسی این موضوع را حل کند.

وی افزود: آمریکایی‌ها بهانه‌های زیادی دارند چون بهانه درست کردن برای آنها کار دشواری نیست اما مهم این است که از موضع خود عقب ننشینیم و به هر بهانه‌ به آنها بها ندهیم.

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس گفت: یک نیروی 70 میلیونی در پشت سر مسئولان است و انتظار مردم این است که مسئولان با این نیرو و توان ،محکم بایستند و اجازه ندهند که آمریکایی‌ها بر سر هر موضوعی ما را تضعیف کرده و به ملت بزرگ ایران اهانت کنند.

مصری همچنین در خصوص شکایت وزارت امور خارجه ایران از آمریکا گفت: این یک امر طبیعی است و مورد انتظار مردم است که این موضوع را وزارت خارجه پیگیری کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها