امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۰:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76735
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 46
ناصر کاشانی نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به سفر ...

ناصر کاشانی نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به سفر رئیس‌جمهور به استان سیستان و بلوچستان گفت: رئیس‌جمهور پس از ورود به شهر زاهدان به عنوان اولین مقصد سفر در ورزشگاه 17 شهریور این شهر سخنرانی می‌کند.

وی ادامه داد: طبق برنامه اعلام شده از سوی معاون استاندار پیش از رئیس‌جمهور استاندار سیستان و بلوچستان و نماینده ولی فقیه در استان سخنرانی می‌کنند و ممکن است برنامه‌ای برای سخنرانی مولوی عبد‌الحمید در این مراسم در نظر گرفته شود.

یکی  دیگر از نمایندگان استان نیز در گفت‌و‌گو با خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس عنوان کرد که شنیده‌ها از این امر حکایت دارد که احتمال مولوی عبدالحمید در جریان سفر رئیس‌جمهور به زاهدان سخنرانی می‌کند.

همچنین یکی دیگر از نمایندگان هم گفت که پیش از این استاندار سیستان‌و‌بلوچستان به دنبال این موضوع بوده تا عبدالحمید در سفر رئیس‌جمهور به سیستان و بلوچستان سخنرانی کند که البته این امر منتفی شده و فقط نماینده ولی فقیه و استاندار در مراسم سخنرانی می‌کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها