امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۰:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76771
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل به نقل از روابط عمومی دانشگاه محقق اردبیلی، رحیم احمدی‌روشن در مراسم گرامیداشت جشن ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل به نقل از روابط عمومی دانشگاه محقق اردبیلی، رحیم احمدی‌روشن در مراسم گرامیداشت جشن فناوری هسته‌ای در دانشگاه محقق اردبیلی اظهار داشت: دانشمندان ما با تمام توان همچنان در تقویت و توسعه مسیر اعتلای کشور و دستیابی به فناوری‌های جدید مجدانه تلاش می‌کنند و باید قدر این ظرفیت‌های عظیم را که ادامه‌دهنده راه شهدای هسته‌ای هستند، بدانیم.

وی خطاب به دانشجویان تصریح کرد: اگر یک مصطفی از دست دادم، امروز هزاران مصطفی به ‌دست آورده‌ام، شما دانشجویان در این جبهه حساس حاضر شدید و به ما نشان دادید که راه شهدای علم را ادامه می‌دهید و این یک شعار توأم با عمل و شعور است.

وی خاطر نشان کرد: بعد از شهادت مصطفی مردم ایران ثابت کردند که بسیار شهید‌پرور هستند.

احمدی‌روشن اضافه کرد: لطف الهی و محبت دانشجویان سبب دلگرمی ما می‌شد به ‌طوریکه تعدادی از دانشجویان با اعلام اینکه می‌خواهند راه شهید احمدی‌ روشن را ادامه دهند به فیزیک هسته‌ای تغییر رشته دادند.

وی همچنین در مورد فرهنگ مقاومتی با عزم ملی و مدیریت جهادی، فرهنگ تشیع، توافقات ژنو، غنی‌سازی اورانیوم و سایت نطنز مطالبی را ارائه کرد.
انتهای پیام/62007/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها