امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۲:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76772
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت عصر امروز(دوشنبه) رد حاشیه نشست شورای ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت عصر امروز(دوشنبه) رد حاشیه نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان تهران که در محل استانداری تهران برگزار شد در جمع خبرنگاران درباره مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها و اینکه چه اثراتی بر روی اقتصاد کشور دارد، اظهارداشت: دو کار در اجرایی کردن مرحله دوم می‌تواند انجام شود که اول افزایش عرضه است.

سخنگوی دولت تصریح‌کرد: با عنایت به اینکه 10هزار میلیارد تومان از منابع حاصل اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها به تولید اختصاص می‌یابد وقتی سرمایه‌گذاری در بخش تولید فعال شود فرصت تولید ایجاد می‌شود.

وی ادامه داد: تعداد زیادی از ظرفیت‌های نیروی انسانی ما که الآن بیکار هستند مشغول به کار می‌شوند و بر روی اشتغال تأثیر دارد؛ رد واقع منجر به افزایش عرضه در برابر تقاضا می‌شود و می‌تواند مهار تورم را به همراه داشته باشد.

نوبخت در ادامه اقدام دیگر را بهبود خدماتی دانست که از سوی دولت در بخش بهداشت و درمان ارائه می‌شود و گفت: در این رابطه هم 4هزار و 800 میلیارد تومان از این هدفمندی یارانه‌ها و با تخصیص 2هزار میلیارد تومان از منابع سال 92 توانستیم به بهداشت و درمان اختصاص دهیم.

سخنگوی دولت خاطرنشان کرد: با اختصاص شش هزار و 800 میلیارد تومان به بخش بهداشت و درمان کاهش هزینه‌های درمان را نیز به همراه خواهیم داشت.

وی در پایان گفت: همچنین در بخش آلودگی محیط زیست هم قرار شد از همین منابع استفاده کنیم.

انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها