امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۸:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76776
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 29
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرج به پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری البرز، سیدطاهر ذطاهری به همراه معاونان برنامه‌ریزی و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرج به پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری البرز، سیدطاهر ذطاهری به همراه معاونان برنامه‌ریزی و اشتغال، توسعه مدیریت و منابع انسانی و هماهنگی امور عمرانی استانداری در دفتر وزیر بهداشت و درمان کشور دیداری مشترک با دکتر سیدحسن هاشمی داشت و به تبادل نظر پرداختند.

وی افزود: در این جلسه مسائل و مشکلات فرا رو در حوزه بهداشت و درمان و بیمارستان‌های استان مورد واکاوی قرار گرفت و پیشنهاداتی نیز به منظور ارتقا بهداشت و درمان استان ارائه شد.

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: در این دیدار موضوع تراکم جمعیت در استان و افزایش سرانه‌های بیمارستانی در بخش خصوصی و دولتی، تعداد تخت‌های فعال و مصوب و همچنین نیازهای استان از نظر پایگاه‌های اورژانس و کمبود زیرساخت‌های سلامت مورد بررسی قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: با نظر مساعد دکتر سیدحسن هاشمی وزیر بهداشت به منظور ارتقای شاخص‌های سلامت و طراحی ساز و کار برای ورود بخش خصوصی به حوزه بهداشت و درمان وهمچنین احداث بیمارستان یک‌هزار تختخوابی و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در دستور کار قرار گرفت.
انتهای پیام/2302/صا
برچسب ها:
آخرین اخبار