امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۲:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76779
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 86
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، علی محمدی ظهر امروز در مراسم  تجلیل از دندانپزشکان در محل درمانگاه روزبه تامین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، علی محمدی ظهر امروز در مراسم  تجلیل از دندانپزشکان در محل درمانگاه روزبه تامین اجتماعی اظهار داشت: سلامت دهان و دندان به عنوان یکی از ارکان نظام سلامت برای صاحب نظران این حوزه اثبات شده است.

وی بهداشت دهان و دندان را یکی از شاخص‌های اصلی سنجش کیفیت مطلوب زندگی و سلامت افراد جامعه عنوان کرد و افزود: در سال گذشته بیش از 18 هزار و 154 مورد ویزیت دندانپزشکی در مراکز تابعه این مدیریت انجام شده است.

این مقام مسئول در مورد خدمات بخش دندانپزشکی سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: سازمان در حوزه دندانپزشکی سه خدمت موثر را به جامعه هدف ارائه می‌دهد که شامل کشیدن، جرم گیری و ترمیم است.

محمدی مشارکت دندان‌پزشک به عنوان حلقه  تصمیم گیر و درمانگر را مهم‌ترین عامل رسیدن  به هدف دانست و تصریح کرد: 13هزار و 866 مورد دندان در سال 92 در سطح مراکز درمانی استان کشیده شده است.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان همچنین اظهار داشت: بیش از 30 هزار و 133 مورد ترمیم و 5875 مورد نیز جرم گیری در سال 92 در سطح مراکز درمانی تامین اجتماعی استان به ثبت رسیده است.

گفتنی است خدمات فوق  بالغ بر 13 هزار و 728 ساعت کار در دندانپزشکی مراکز یاد شده را در یکسال گذشته شامل می‌شود.

لازم به ذکر است، از تلاش‌ها و خدمات دندانپزشکان مراکز درمانی استان زنجان با تقدیم لوح تقدیر و کارت هدیه و شاخه گلی قدردانی به عمل آمد.
انتهای پیام/2308/ی20
برچسب ها:
آخرین اخبار