امروز : سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۰:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76791
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جمعی از هنرمندان و ورزشکاران داوطلب جمعیت هلال احمر با صدور بیانیه‌ای مشترک به صف ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جمعی از هنرمندان و ورزشکاران داوطلب جمعیت هلال احمر با صدور بیانیه‌ای مشترک به صف انصراف‌دهندگان از دریافت یارانه نقدی در دور دوم هدفمندی یارانه‌ها پیوستند. متن این بیانیه بدین شرح است:
با یاد خداوند زیبا
هموطنان گرامی
سلام
هنرمندان نام و نان از ملت گرفته‌اند. برصحنه خاک بر خواسته‌اند و انگشت اشارتشان روی به آسمان خدا بوده که جایگاه انسان و حرمت نامش، آسمان و اوج است، هرچند که نانش در رویش مهر زمین است.

فرصتی در پیش است که هنرمندان و ورزشکاران مورد مهر مردم، که خود را داوطلب خدمات انساندوستانه و یار اقدامات مهر گستر جمعیت خیریه هلال احمر ایران می‌دانند، در همراهی با مردم ارجمند و دفاع از کرامت انسانی ایرانیانی که نیاز بیشتری به حمایت دولت دارند، از حق خویش برای دریافت یارانه دولتی صرفنظر کنند و نیکوکاران و خیرین و عموم داوطلبان شریف ملت ایران را که نیازی به دریافت یارانه دولتی ندارند را ترغیب به ازخود گذشتن به خاطر نیاز دیگری کنیم.

بر این باوریم که این گذشت داوطلبانه، مسیر رسیدگی به نیازمندان واقعی در ایران عزیز را کوتاه‌تر خواهد کرد. لذا این تصمیم داوطلبانه را به همه علاقه‌مندان، داوطلبان و همراهان و محضر شریف ملت از این طریق  اعلام می‌کنیم.

امید است که مسیرهایی چون توان افزایی جامعه از طریق خدمت داوطلبانه و رفع نیاز نیازمندان از طریق توان توانمندان که شعار جهانی جمعیت‌های صلیب سرخ و هلال احمر جهانی منجر به  محرومیت زدایی از ایرانیان آبرومند گردد.
با احترام به ملت ایران

به گزارش فارس، هومن جوادی، مهران رجبی، سیدعلی صالحی، سیدمجید صالحی، سیاوش فکری، ملکه رنجبر، داود رشیدی، لیلا بلوکات، حسام‌الدین سراج، هادی ساعی، فاطمه گودرزی، امیرقلعه نوعی، بهمن دان، علیرضا خمسه، همایون اسدیان، رضا کیانیان و سجاد نوشیروان از امضا کنندگان بیانیه فوق هستند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها