امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۳:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76794
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
عطاءالله سلطانی‌صبور، رئیس کمیته آموزش و پرورش مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص برنامه‌های این ...

عطاءالله سلطانی‌صبور، رئیس کمیته آموزش و پرورش مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص برنامه‌های این کمیته اظهار داشت: در سال جاری مقرر شده است که روزهای یکشنبه بعد از جلسه کمیسیون آموزش مجلس، جلسه کمیته آموزش و پرورش برگزار شود.

وی افزود: همچنین مقرر شده است که روزهای سه‌شنبه نیز پس از جلسه کمیسیون آموزش مجلس، تمام برنامه‌ها و تصمیمات این کمیته با مسئولان وزارت آموزش و پرورش مطرح و مورد بررسی قرار گیرد.

رئیس کمیته آموزش و پرورش مجلس گفت: با توجه به شعار امسال به نام «اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی» و در راستای تحقق این شعار در این وزارتخانه، هفته گذشته جلساتی با مسئولان وزارت آموزش و پرورش برگزار شد.

وی ادامه داد: در این جلسه که معاونت و مدیران کل پرورشی و  ورزشی وزارت آموزش و پرورش حضور داشتند، پس از بررسی‌های مختلف، مقرر شد که راهکارهای تأمین بودجه و الزامات رسیدن به اهداف این شعار در جلسه فردا که با حضور معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش برگزار می‌شود، مورد بررسی قرار گیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها