امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۱۰:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76795
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
سیدمحمد حسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در نیشابور اظهار کرد: ظهر امروز یک دستگاه کامیونت با یک تریلر حامل تیرآهن در ورودی جاده نیشابور از ...

سیدمحمد حسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در نیشابور اظهار کرد: ظهر امروز یک دستگاه کامیونت با یک تریلر حامل تیرآهن در ورودی جاده نیشابور از سبزوار تصادف کرد.

وی ادامه داد: این کامیونت که حامل جوجه یک‌روزه بود در اثر خواب‌آلودگی راننده با عقب تریلر برخورد کرد و موجب مرگ کمک راننده و مصدوم شدن راننده کامیونت شد.

حسینی خاطرنشان کرد: در اثر آسیب دیدن قسمت بار کامیونت و ریختن کارتن‌های حامل جوجه، این جوجه‌ها در سطح جاده رها شدند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نیشابور افزود: با اعلام این حادثه به سامانه 125 ستاد فرماندهی آتش‌نشانی نیشابور یک تیم از نجاتگران آتش‌نشان به محل اعزام شدند.

وی افزود: با توجه به خارج کردن راننده و کمک او توسط رانندگان عبوری، آتش‌نشانان پس از نصب علائم هشدار دهنده و ایمن‌سازی محل اقدام به جدا کردن 2 خودرو و باز کردن مسیر جاده کردند.

این مسئول تصریح کرد: جوجه‌هایی که زنده مانده بودند با استفاده از یک دستگاه وانت جمع‌آوری و از آنجا منتقل شدند؛ در این حادثه کابین راننده کامیونت به کلی از بین رفت و اتاق فلزی عقب نیز آسیب دید.

حسینی در پایان گفت: رانندگان توجه داشته باشید که در ساعات اولیه صبح و هنگام ظهر خستگی و خواب‌آلودگی بسیار موجب حوادث و تصادفات می‌شود.
انتهای پیام/2202/ز20/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها