امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۹:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76811
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، سید حسین هاشمی در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان تهران که با حضور مدیران دستگاه‌های دولتی استان و نمایندگان مجلس ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، سید حسین هاشمی در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان تهران که با حضور مدیران دستگاه‌های دولتی استان و نمایندگان مجلس بزگزار شد، اظهار داشت:‌در سال گذشته 16 جلسه برنامه‌ریزی در استان تهران برگزار شد و در سال جاری با توجه به توان و مدیریت جهادی تعداد این جلسات افزایش می‌یابد.

وی ادامه داد: در سال گذشته مالیاتی که توسط مردم استان تهران پرداخت می‌شد، 18 هزار و 500 میلیارد تومان بود که در بودجه سال 93 این رقم به 25 هزار میلیارد تومان افزایش یافته است.

هاشمی خاطرنشان کرد: باید بخش آب، کشاورزی و برق در اولویت قرار گیرد.

استاندار تهران خاطرنشان کرد: در سال جاری نباید خبری مبنی بر اینکه در جنوب تهران کشت صیفی‌جات با آب آلوده می‌شود را داشته باشیم.

هاشمی به استفاده از نیروهای کارآمد و متخصص در استانداری تهران اشاره کرد و گفت:‌دولت فراجناحی است و از تمامی گروه‌های مختلف در دولت حضور دارد،‌ولی کسی را که تفکر سیاسی را در امور کاری دخالت دهد، نمی‌پذیریم.

وی به موضوع آلودگی هوای شهر تهران نیز اشاره کرد و گفت: با حضور 11 وزیر نخستین جلسه کمیسیون بررسی مشکلات کلانشهرها برگزار شد که شهردار، استاندار و رئیس شورای شهر تهران نیز در این کمیسیون حضور داشتند و رحمانی فضلی به عنوان رئیس این کمیسیون انتخاب شد.

در ادامه این جلسه نقوی حسینی نماینده مردم تهران، اظهار داشت: فضای مجلس شورای اسلامی احساس می‌کند که تهران استان برخورداری است و همیشه به ضرر این استان رای داده می‌شود. ولی در واقعیت اینطور نیست و استان تهران بسیار محروم است.

وی ادامه داد: ظرفیت‌های خوبی در استان داریم که می‌توانیم با مدیریت جهادی گام‌های بهتر و بزرگتری برداریم.

در نخستین جلسه شورای برنامه‌ریزی استان تهران، نعمت‌الله ترکی معاون برنامه‌ریزی و اشتغال استان تهران به تشریح بودجه سال 93 پرداخت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار