امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۲۲:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76813
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، طوس احمدی عصر امروز در همایش کنکور در شهرستان گرمی در بین معلمان و مشاوران مدارس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، طوس احمدی عصر امروز در همایش کنکور در شهرستان گرمی در بین معلمان و مشاوران مدارس اظهار داشت: باید خود خانواده‌ها، معلمان و مشاوران با راهنمایی و هدایت صحیح، دانش‌آموزان را به انتخاب رشته مناسب تشویق و ترغیب کنند و از هرگونه سردرگمی آنها را درآورند.

وی به تنزل دو رتبه‌ای استان اردبیل در کنکور سراسری اشاره کرد و افزود: اگر ضعف‌هایمان را برطرف نکنیم، نمی‌توانیم در سال‌های آینده جایگاهمان را بهبود بخشیم بلکه این جایگاه به رتبه‌های پایین‌تر تنزل پیدا می‌کند.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان تحمیل رشته تحصیلی دوره متوسطه به دانش‌آموز را از دلایل افت رتبه کنکور دانست.

احمدی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: تجربه نشان داده اجبار والدین بر تحصیل در رشته خاص و مغایر با استعداد دانش‌آموز، دلسردی و افت تحصیلی وی را سبب می‌شود.

وی برخورداری از حذف ساعات کلاس، صدور کارنامه هشدار افت تحصیلی به دانش‌آموزان و اولیا، تشکیل جلسات هم‌اندیشی با حضور سرگروه‌های درسی، ارتباط چهره به چهره با اولیا و دانش‌آموزان و تشکیل کلاس‌های کنکور را به منظور افزایش رتبه کنکور در استان مفید و مؤثر دانست.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، بخشعلی کامرانی مدیر آموزش و پرورش شهرستان گرمی از حضور ارزشمند مدیران، دبیران و مشاوران مدارس منطقه که به منظور ارتقا سطح علمی و رتبه‌بندی کنکور امیدان آینده کشور تلاش می‌کنند، قدردانی کرد.

انتهای پیام/62007/ک20/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها