امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۸:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76816
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل جواد زنجانی عصر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان اردبیل اظهار داشت: در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل جواد زنجانی عصر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان اردبیل اظهار داشت: در تعطیلات نوروزی با تلاش آموزش و پرورش استان شاهد اسکان مسافران نوروزی و خانواده‌های فرهنگی به بهترین شکل در استان اردبیل بودیم که این کار با تدبیر ویژه انجام شد.

وی تصریح کرد: شأن، جایگاه و منزلت فرهنگیان و معلمان باید در مرتبه بالا در جامعه باشد چون اساس و پایه هر کشوری آموزش و پرورش و تربیت انسان‌های فرهیخته و دلسوز برای جامعه است.

فرماندار اردبیل با گرامیداشت یاد و خاطره شهید مطهری و هفته معلم از برنامه‌های متنوع در مورد گرامیداشت سالروز شهادت استاد مطهری و هفته معلم خبر داد و خاطر نشان کرد: یادواره شهدای فرهنگی همزمان با هفته معلم 12 اردیبهشت برگزار می‌شود.

زنجانی بر اجرای طرح‌های ابتکاری و استفاده از نظرات دانش‌آموزان و معلمان خاص در برنامه‌ریزی‌های مختلف آموزش و پرورش تأکید کرد و ادامه داد: با استفاده از این ظرفیت‌ها می‌توان به جایگاه خوبی نیز در رشته‌های مختلف و قبولی کنکور دست یافت.

وی خواستار مشارکت همه دستگاه‌های اجرایی در برنامه‌های هفته معلم شد و اضافه کرد: باید جایگاه علمی و شأن آموزش و پرورش به هر نحوه ممکن تقویت شود.

زنجانی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: ‌در این باره همه دستگاه‌های مسئول باید در حد توان خود آموزش و پرورش را یاری کنند و این نباشد که معلمان برای گرامیداشت روز خودشان مراسم برگزار کنند بلکه باید سایر دستگاه‌ها و ارگان‌های غیر آموزشی در تکریم شأن و جایگاه واقعی معلمان انجام وظیفه کنند.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، رئیس شورای آموزش و پرورش اردبیل از تعمیر و تجهیز مدارس با اولویت‌بندی‌ها و ضروریات خبر داد و افزود: در تعمیر و تجهیز مدارس مناطق محروم و روستاها باید توجه بیشتر انجام شده و فرمانداری مسئله سلامت و بهداشت مدارس روستایی و احیای شعار بهترین مدرسه، نزدیک‌ترین مدرسه است را به جد دنبال کنند.

در این جلسه دستگاه‌های عضو شورای آموزش و پرورش از برنامه‌های مختلف خود به ویژه در حوزه برگزاری مسابقات کتاب‌خوانی با محوریت گرامیداشت هفته معلم گزارشی ارائه کردند.
انتهای پیام/62006/ک30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها