امروز : پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 17
۱۷:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76817
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 117
سالار قاسمی در حاشیه نشست با معاون وزیر و رئیس سازمان سوادآموزی کشور و همچنین معاونین نواحی و اداره کل آموزش و پرورش قزوین که در محل این اداره کل ...

سالار قاسمی در حاشیه نشست با معاون وزیر و رئیس سازمان سوادآموزی کشور و همچنین معاونین نواحی و اداره کل آموزش و پرورش قزوین که در محل این اداره کل برگزار شد، در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: از مدیران مدارس استان انتظار می‌رود در کنار دیگر برنامه‌های خود توجه ویژه و جدی به بحث سوادآموزی داشته باشند.

وی افزود: باید تلاش کرد تا با عزم ملی و مدیریت جهادی میزان بی‌سوادی را در استان قزوین در سال 93 به وضعیت مطلوب برسانیم.

مدیرکل آموزش و پرورش قزوین با بیان اینکه تا رسیدن به وضعیت مطلوب راه زیادی داریم، افزود: با وجود همه تلاش‌هایی که در سال‌های گذشته انجام پذیرفته است، از نظر سوادآموزی در استان وضعیت مطلوبی نداریم که امید است با تلاش جدی همه بخش‌های آموزش و پرورش استان به وضعیت مناسبی در این حوزه برسیم.

قاسمی راهبردهای اصلی اداره کل آموزش و پرورش قزوین را ارتقای مستمر کیفیت عنوان و بیان کرد: ارتقای رهبری و مدیریت در این اداره کل، ارتقای کیفیت منابع انسانی، توسعه عدالت آموزشی و پرورشی، ارتقای برنامه‌های آموزشی و تربیتی، توسعه برنامه‌های پرورشی و تربیت‌بدنی و همچنین ارتقای جایگاه تحقیقات، پژوهش و ارزیابی سرفصل برنامه‌های این اداره کل را تشکیل می‌دهد.

مدیرکل آموزش و پرورش قزوین با تأکید بر ضرورت ارتقای معیشت، منزلت و رفاه فرهنگیان به عنوان یکی از مهمترین سرفصل‌های فعالیت‌های حوزه مدیریت خود، یادآور شد: در همین راستا اقداماتی در دست انجام است که فعالیت ستاد بزرگداشت هفته مقام معلم از جمله آنها به شمار می‌رود.

وی با بیان اینکه برنامه‌های این هفته در نشست شورای آموزش و پرورش استان که در اسفندماه 92 تشکیل شد، مورد بررسی قرار گرفت، خاطرنشان کرد: یکی از مصوبات این نشست تقدیر از نماینده معلمان پیشکسوت در نشست شورای آموزش و پرورش استان بود و بخش دیگری از آن نیز در دستور کار نشست بعدی این شورا قرار دارد که روز پنجشنبه هفته جاری با حضور مسئولان و مدیران ارشد استانی در سالن جلسات دفتر استاندار برگزار می‌شود.

در ادامه این نشست معاون نهضت سوادآموزی استان گزارشی از آمار و عملکرد سوادآموزی در استان را بیان کرد.
انتهای پیام/77011/غ30
برچسب ها:
آخرین اخبار