امروز : یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 26
۰۶:۰۴
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76819
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، جواد واحدی در مراسم تودیع و معارفه بخشدار رودپی شمالی، اظهار داشت: سالی که در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، جواد واحدی در مراسم تودیع و معارفه بخشدار رودپی شمالی، اظهار داشت: سالی که در آن حضور داریم را رهبری داعیانه این سال را به سال اقتصاد، فرهنگ، عزم ملی و مدیریت جهادی مزین کردند.

وی بیان داشت: شناختی که از فضای سیاسی اقتصادی کشور و بین‌المللی وجود دارد نیاز است بر مبنای آن فضا مدیران و مسئولان گام بردارند و نقشه راه نوشته شده و هدف‌گذاری شود و بر مبنای سیاست‌های نظام و تدابیر رهبری و رئیس‌جمهور گام برداریم.

فرماندار ساری با اشاره به اینکه گام‌هایی که برای توسعه کشور برمی‌داریم بر مبنای شعاری است که رهبری تعریف کردند، افزود: اگر بخواهیم در فضای امسال قرار بگیریم و بررسی اجمالی از فضای کشور داشته باشیم باید در راستای اقتصاد مقاومتی و اقتصادی که مدنظر رهبری است و ابلاغ سیاست‌های اقتصاد مقاومتی باشد.

این مسئول با بیان اینکه رودپی شمالی از ظرفیت‌های زیادی برخوردار است و باید با توجه به سند راه و سند چشم‌اندازه توسعه، گام‌های اساسی را برداریم، متذکر شد: باید در راستای ارتقای بخش، تلاش‌ها را همه‌جانبه کرده و به مردم خدمت‌رسانی کنیم.

واحدی یادآور شد:‌ بخش رودپی شمالی با توجه به اینکه بخش ساحلی مرکز استان است براساس جاذبه‌هایی که دارد باید نقشه راه را تعریف کنیم.

این مسئول با بیان اینکه بخشدار جدید باید شناخت کافی از منطقه محل ماموریت داشته باشد چون وظیفه بخشدار تبیین سیاست‌های دولت در بخش است، ادامه داد: رودپی شمالی ظرفیت‌های زیادی در حوزه گردشگری دارد، در یک روز 14 هزار گردشگر را در این منطقه جای دادیم و با توجه به اینکه درصد زیادی از مسافران را نسبت به سایر شهرهای ساحلی در خود جای داده است و نیاز است این ظرفیت را تقویت کنیم.

فرماندار ساری با اشاره به اینکه وجود پلاژ‌های ساحلی، شهرک صنعتی و کارخانه  آرین سینا در این منطقه می‌طلبد با تدابیر ویژه دولت، گام‌های اساسی را در حوزه صنعت و گردشگری برداریم، اظهار داشت:‌ سازندگی با توجه به اینکه توسعه اقتصادی در دستور کار دولت است، در دستور کار بخش هم قرار گیرد.

واحدی با اشاره به اینکه ظرفیت‌های مرکز استان و محورهای توسعه شناسایی و بررسی شد، اذعان داشت: اگر می‌خواهیم سرمایه‌گذاری مولد داشته باشیم باید مشوق‌های لازم را برای سرمایه‌گذاری تعریف و ایجاد کنیم، اطلاعات لازم را به سرمایه‌گذار بدهیم و امنیت سرمایه‌گذار را تامین کنیم و برای اعتماد سرمایه‌گذار، پاک دستی داشته باشیم نه اینکه سرمایه‌گذار را بدوشیم.

وی با اشاره به زمان ثبت نام برای دریافت یارانه، اظهار داشت:‌انصراف‌هایی که از دریافت  یارانه صورت می‌گیرد کمک می‌کند به کشور تا در مسیر توسعه قرار گیریم.

فرماندار ساری با بیان اینکه مرکز همایش‌های شهرستان ساری روز  چهارشنبه هفته جاری کلنگ‌زنی می‌شود، ادامه داد: بخش خصوصی در این زمینه وارد شده است، پروانه ساخت را صادر کردیم و 90 هزار متر بنا ایجاد می‌شود که  حدود 500 اشتغال مستقیم ایجاد می‌کند.

واحدی با اشاره به تغییر بخشداران، گفت:‌ فضای کار و تلاش برای همه وجود دارد، تغییر فضای مدیریتی به منزله ضعیف بودن آن مدیر نیست، تحول است و تغییر دولت‌ها هم این فضا را دارد.

وی متذکر شد:‌ با بخشنامه‌ای که از سوی وزارت کشور ابلاغ شده در برخورداری نیروها در بخش‌ها و شهرستان‌ها که از نیروهای وزارت کشور استفاده شود، این تغییر هم به همین جهت است چون ماموریت  کسانی که خارج از کادر وزارت کشور بودند تمدید نشد.

فرماندار ساری با اشاره به اینکه خدمت‌گزاری فرصت است نه محلی برای انباشت ثروت، فرصتی برای ما ایجاد می‌شود تا به مردم خدمت کنیم، خاطرنشان کرد: مردم لمس کنند که بخشدار در منطقه حضور دارد، بخشدار به سرکشی به خانواده شهدا و دیدار با امام جمعه هم توجه کند.

به گزارش فارس، اسماعیل حسن‌زاده به عنوان بخشدار جدید بخش رودپی شمالی معرفی شد.
انتهای پیام/86007/ذ40
برچسب ها:
آخرین اخبار