امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۹:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76835
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 28
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری النشره، شیخ «نبیل قاووق»، نائب رئیس شورای اجرایی حزب الله در مراسم یادبود یکی از شهدای مقاومت در منطقه هرمل لبنان ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری النشره، شیخ «نبیل قاووق»، نائب رئیس شورای اجرایی حزب الله در مراسم یادبود یکی از شهدای مقاومت در منطقه هرمل لبنان تاکید کرد : ما می خواهیم رئیس جمهوری قوی و ملی تر از روسای جمهور قبل که اسرائیل را بیش تر نگران و هراسان کند روی کار آید.

وی خطاب به لبنانی ها تاکید کرد: باید با همکاری یکدیگر رئیس جمهور جدیدی را به دور از خواست و اراده و دیکته های خارجی ها انتخاب کنیم.

شیخ قاووق گفت: ما رئیس جمهوری می خواهیم که حامی اصول و منافع ملی لبنان باشد و شراکت واقعی در لبنان را رعایت کند.

این مقام حزب الله در عین حال بر ضرورت برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در موعد مقرر خود ( تا پایان ماه آوریل جاری) تاکید کرد و گفت: با تمدید دوره ریاست جمهوری میشل سلیمان یا ایجاد خلا در قدرت مخالفیم.

نائب رئیس شورای اجرایی حزب الله همچنین تاکید کرد: نادیده گرفتن خطر اسرائیل برای ثروت نفتی و نادیده گرفتن تهدیدها و تجاوزها و موارد بی شمار نقض حریم لبنان از سوی این رژیم قابل قبول نیست و خطر تکفیری ها هم برای لبنان هرگز قابل توجیه نیست، ما با تداوم تحریک ملت حامی مقاومت لبنان از طریق خطابه های تحریک آمیز و مذهبی مخالفیم زیرا این اقدامات خدمت به طرح تروریستی و تکفیری محسوب می شود.

انتهای پیام/ل.ی
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها