امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۵:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76847
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 109
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «بوابه الشروق»، دانشگاه اسویط ظهر امروز به صحنه درگیری نیروهای امنیتی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «بوابه الشروق»، دانشگاه اسویط ظهر امروز به صحنه درگیری نیروهای امنیتی مصری با دانشجویان این دانشگاه تبدیل شده است.
در پی شلیک گاز اشک‌آور و جلوگیری نیروهای امنیتی از کشیده شدن دامنه اعتراضات دانشجویی به خیابان‌های منتهی به دانشگاه دست کم 10 دانشجوی مصری دچار خفه‌گی و زخمی شدند.
شاهدان عینی در دانشگاه اسویط تأکید کردند که ده‌ها تن از دانشجویان معترض در واکنش به حضور نیروهای امنیتی، از ساختمان‌های دانشکده حقوق و بازرگانی بالا رفته‌اند و به سوی نیروهای امنیتی سنگ پرتاب کرده‌‌اند و شعار سرنگونی دولت نظامیان را سر دادند.
از سوی دیگر یکی از عکاسان پایگاه خبری «صدی البلد» در درگیری‌های دانشگاه قاهره مورد اصابت گلوله از ناحیه کمر قرار گرفته است.
پیش از این نیز گزارش‌ها حاکی از کشته شدن یک دانشجو در دانشگاه قاهره و زخمی شدن چند تن دیگر از جمله خبرنگار روزنامه الیوم السابع بود.
انتهای پیام/ب.ب
 
   
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها