امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۲:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76853
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 124
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، جلسه محاکمه حدود چهل تن از نزدیکان معمر القذافی، دیکتاتور معدوم لیبی از جمله پسرانش سیف الاسلام ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، جلسه محاکمه حدود چهل تن از نزدیکان معمر القذافی، دیکتاتور معدوم لیبی از جمله پسرانش سیف الاسلام قذافی و ساعدی قذافی امروز دوشنبه برگزار شد.

پس از گذشت چهل دقیقه از آغاز جلسه محاکمه و بررسی پرونده ها، قاضی دادگاه محاکمه متهمان را به خاطر غیبت برخی از 37 متهم و حضور 23 تن از آنان در دادگاه به بیست و هفتم آوریل موکول کرد.

جلسه امروز دادگاه نزدیکان رژیم معمر القذافی تحت تدابیر شدید امنیتی در طرابلس برگزار شد.

عبدالله السنوسی رئیس سرویس اطلاعات رژیم قذافی و البغدادی المحمودی، آخرین نخست وزیر دوره قذافی در حالی که در قفس زندانی بودند در دادگاه حاضر شدند و همه متهمان لباس های آبی رنگ زندانیان را بر تن داشتند.

اتهاماتی که به 23 چهره سیاسی و نظامی رژیم معمر القذافی وارد است شامل سرکوب انقلاب 17 فوریه به شیوه های مختلف، کشتار جمعی، تحریک به تجاوز، صدور دستور تیراندازی به سوی تظاهرات کنندگان بی گناه، به خدمت گرفتن مزدوران، فتنه انگیزی، تشکیل گروه های شبه نظامی، چپاول و تخریب، خیانت در امانت و حیف و میل بیت المال در دوره دیکتاتوری قذافی است.
انتهای پیام/ل.ی
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها