امروز : چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 18
۱۸:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76858
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 29
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سبأ یمن، انگلیس از برگزاری هفتمین نشست موسوم به «دوستان یمن» ( انگلیس، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سبأ یمن، انگلیس از برگزاری هفتمین نشست موسوم به «دوستان یمن» ( انگلیس، عربستان، یمن) در سطح وزرای خارجه که 29 آوریل در لندن برگزار می‌شود استقبال کرد.

وزارت خارجه انگلیس در بیانیه‌ای اعلام کرد: کنفرانسی که سال اخیر در یمن برگزار شد، صنعا را  وارد مرحله جدید برای بررسی قانون اساسی و انتخابات کرد.

این خبر در زمانی منتشر می‌شود که آویگدور لیبرمن وزیر خارجه رژیم صهیونیستی از مذاکرات سری این رژیم با برخی کشورهای عربی از جمله عربستان سعودی برای برقراری روابط پرده برداشت و برای اولین بار رسما اعلام کرد که در سالهای اخیر دیدارهای زیادی با مسئولان کشورهای عربی برای برقراری روابط برقرار کرده است.

بنا بر این گزارش، نشست آینده آنچه «دوستان یمن» نامیده می‌شود، نُهـم اردیبهشت‌ماه در سطح وزرای خارجه در لندن برگزار می‌شود. 

این نشست با اهداف سیاسی، اقتصادی و امنیتی برگزار می‌شود که در ادامه هماهنگی‌ها گذشته انگلیس و عربستان سعودی و همچنین در ادامه نشست سال گذشته «دوستان یمن» در نیویورک است.

مجموعه کشورهای موسوم به «دوستان یمن» در سال 2010 با هدف حمایت جهانی از یمن تشکیل شد.
انتهای پیام/فق.ص
برچسب ها:
آخرین اخبار