امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۶:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76866
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 35
به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری فلسطینی سما، جنبش جهاد اسلامی فلسطین در بیانیه ای خبری به عاملان حمله قهرمانانه امروز علیه صهیونیست ها در نزدیکی پست ...

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری فلسطینی سما، جنبش جهاد اسلامی فلسطین در بیانیه ای خبری به عاملان حمله قهرمانانه امروز علیه صهیونیست ها در نزدیکی پست ترقومیا در شهر الخلیل در کرانه باختری تبریک گفت.

جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد: عملیات الخلیل پاسخ طبیعی به جنایات اشغالگران و شهرک نشینان علیه مردم ما در کرانه باختری و نوار غزه و بخصوص تجاوز شهرک نشینان به صحن های مسجد مبارک الاقصی است.

رسانه های صهیونیستی عصر امروز اعلام کردند: شماری افراد مسلح ناشناس یک خودروی حامل شهرک نشینان را در نزدیکی پست ترقومیا به رگبار بستند که به کشته شدن راننده 40 ساله خودرو و زخمی شدن همسر 28 ساله وی و سه تن دیگر منجر شد.

رسانه های صهیونیستی گفتند: افراد مسلح پس از آن به سوی پایگاه نظامی اسرائیل در نزدیکی مکان عملیات خود رفته و با نظامیان داخل پایگاه درگیر شدند و سپس آنجا را ترک کردند.

این پایگاه نظامی شمار زیادی از نیروهای اسرائیلی را فراخوانده که هم اکنون پست های نظامی در مسیر های اطراف ایجاد کرده اند.

رژیم صهیونیستی از امروز دوشنبه به مناسبت اعیاد یهودیان کرانه باختری و نوار غزه را تحت محاصره گرفته و اجازه ورود و خروج را به فلسطینیان نمی دهد.

مسجد الاقصی هم از امروز در محاصره نظامیان صهیونیستی است و درهای آن به روی نمازگزاران فلسطینی بسته است.
انتهای پیام/ل.ی
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها