امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۱۲:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76867
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رویترزف فرانسوا اولاند، رئیس‌جمهور فرانسه در گفت‌وگوی تلفنی با باراک اوباما رئیس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رویترزف فرانسوا اولاند، رئیس‌جمهور فرانسه در گفت‌وگوی تلفنی با باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا تاکید کرد که پاریس مصمم به اعمال تحریم‌های شدید و تضمین‌شده علیه روسیه به دلیل افزایش تنشها در اوکراین است.
امروز «لوران فابیوس» وزیر خارجه فرانسه نیز اعلام کرد که ممکن است، اتحادیه اروپا هفته آینده تحریم‌های جدیدی علیه مسکو اعمال کند.
پیش از این و در پی جدایی شبه جزیره کریمه از اوکراین و الحاق به روسیه در پی همه پرسی ۹۸ درصدی و استقبال پوتین از این مسئله، غرب به مسکو هشدار داده بود در صورت اینکه از مواضع خود عقب نشینی نکند این کشور را به انزوا خواهد کشید و تحریم‌های متعددی علیه روسیه اعمال خواهد کرد.
تنش در شرق اوکراین با اعتراضات حامیان جدایی از این کشور همچنان ادامه دارد. مقامات غربی روسیه را به دست داشتن در تشدید تنش‌ها در این منطقه متهم کرده‌اند، اتهامی که وزیر خارجه روسیه ساعاتی پیش آن را رد کرده است.
انتهای پیام/ی.ی
 
برچسب ها:
آخرین اخبار