امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۰:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76868
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از العالم، خانم "عالیه نصیف" نماینده پارلمان عراق روز دوشنبه، از صدور 13 حکم بازداشت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از العالم، خانم "عالیه نصیف" نماینده پارلمان عراق روز دوشنبه، از صدور 13 حکم بازداشت برخی نمایندگان این پارلمان با اتهامات مختلفی از جمله تروریسم خبر داد و گفت: این احکام پس از رفع مصونیت این نمایندگان در ماه ژوئن (تیر ماه) اجرا خواهد شد.

به نوشته سایت خبری شبکه "سومریه نیوز"، نصیف با اشاره به این که احکام صادرشده برای این نمایندگان هنوز به مرحله اجرا درنیامده، تصریح کرد: حکم بازداشت این نمایندگان با اتهامات مختلف از جمله تروریسم، جعل، تزویر و فساد صادر شده که پس از رفع مصونیت از این نمایندگان متخلف، اجرا خواهد شد.

این نماینده پارلمان عراق اظهار داشت: مصونیت نمایندگان متخلف پس از پایان دوره فعلی پارلمان در 14 ماه ژوئن آتی لغو خواهد شد.

شورای عالی قضایی عراق روز یکشنبه اعلام کرده بود که احکام قضایی نمایندگان متخلف را که از مصونیت قضایی برخوردارند، پس از پایان دوره فعلی پارلمان اجرایی خواهد کرد.
انتهای پیام/ی.ی
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها