امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۲۱:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76874
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 49
«عمر الشال»، از اعضای بنیانگذار «جریان ملی» مصر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره تاکید کرد که کمپین‌های ...

«عمر الشال»، از اعضای بنیانگذار «جریان ملی» مصر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره تاکید کرد که کمپین‌های «حمدین صباحی» همچنان به فعالیت خود برای جمع‌آوری امضای وکالت جهت نامزدی صباحی در انتخابات ادامه می‌دهد، اگرچه تقریباً امضاهای لازم برای نامزدی وی جمع‌آوری شده و به زودی به کمیته عالی انتخابات ریاست جمهوری تقدیم خواهد شد.

الشال ادامه داد: کمپین صباحی با مشکلات بسیاری برای جمع آوری امضاهای حامیان و طرفدارن وی چه به صورت مستقیم و چه به صورت غیر مستقیم مواجه شد، اما هیچ یک از این اقدامات نتوانست ما را از راهی که در آن قرار گرفته‌ایم باز دارد و ما این اشتباهات نه دولتی که فردی و خصوصی تلقی می‌کنیم.

وی تاکید کرد که ما در این نبرد انتخاباتی نه برای رقابت بلکه برای موفقیت و پیروزی شرکت می‌کنیم و این موضوعی است که صباحی بر آن تاکید بسیار کرده و گفته است که خواهان پیروزی در این انتخابات و نه رقابت تنها در آن است و ما به بیداری و آگاهی مردم و همچنین جایگاه و محبوبیت بزرگ وی در مصر به ویژه در میان جوانان که اکثریت را در جامعه به خود اختصاص می‌دهند، باور داریم.

الشال افزود: رقابت عبد الفتاح السیسی یا هرکس دیگر در انتخابات ریاست جمهوری مصر باید در راه‌های درست و قانونی آن صورت گیرد و هیچ‌گاه موازین و اصول اخلاقی زیر پا گذاشته نشود و همه بدانند که این انتخابات برای مصر و نه تامین منافع گروهی است.

وی تاکید کرد که در این انتخابات مردم مصر حرف آخر را با ریختن آزای خود به صندوق‌ها خواهند زد.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار