امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۰:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76876
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 92
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، افشین حیدری در گردهمایی و آیین تجلیل از فعالان و خادمان ستاد راهیان نور و ستاد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، افشین حیدری در گردهمایی و آیین تجلیل از فعالان و خادمان ستاد راهیان نور و ستاد اجرایی خدمات سفر خوزستان که پیش از ظهر امروز در استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: گردشگری یک سمفونی است که همه باید در آن مشارکت داشته باشند و اگر دستگاهی در انجام وظایف خود کوتاهی کند خروجی لازم را در این زمینه نخواهیم داشت.

وی با بیان اینکه امسال سمفونی گردشگری در خوزستان نواخته خواهد شد، تصریح کرد: با همکاری اداره‌ کل حمل و نقل و پایانه‌های باربری در حال احداث 40 مجتمع بین‌راهی با مشارکت بخش خصوصی هستیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان خاطرنشان کرد: برای توسعه جاذبه‌های گردشگری استان مجلس مصوبه‌ای را تحت عنوان اختصاص یک درصد از اعتبارات صندوق ذخیره ارزی به توسعه جاذبه‌های گردشگری تصویب کرده است.

وی به عقب‌ماندگی استان در بحث هتل اشاره کرد و گفت: ضعیف و عقب بودن استان در ساخت هتل‌ها انکارناپذیر است و کمبود اعتبارات سرمایه‌گذاران زیادی را بلاتکلیف کرده است.

حیدری با اشاره به پیام رئیس‌جمهور مبنی بر اینکه خوزستان باید به قطب گردشگری کشور تبدیل شود، عنوان کرد: خوزستان دومین مقصد سفر کشور است و با ظرفیت‌هایی که در استان وجود دارد می‌توانیم در خاورمیانه حرفی برای گفتن در زمینه گردشگری داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه طراحی تله‌کابین در بخش‌های مختلف استان در دست انجام است اذعان کرد: بنیاد برکت و صندوق ذخیره ارزی در بخش جاذبه‌های گردشگری مناطق محروم اقدامات خوبی را انجام می‌دهد.
انتهای پیام/72011/ی20/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار