امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۳:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76884
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 28
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، موسسه فرهنگی هنری اندیشه شرق از بین طلاب سطوح عالی حوزه علمیه در دو دوره عمومی و تخصصی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، موسسه فرهنگی هنری اندیشه شرق از بین طلاب سطوح عالی حوزه علمیه در دو دوره عمومی و تخصصی با شرایط داشتن سطح 2 حوزه علمیه، قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه شفاهی و حداکثر 35 سال سن دانش‌پژوه می‌پذیرد.

دوره عمومی تربیت مبلغ آمریکای لاتین دوساله است که در این دوره دانش‌پژوهان زبان اسپانیایی عمومی، دین و فرهنگ آمریکای لاتین را می‌آموزند.

دوره تخصصی تربیت مبلغ قرآن کریم نیز در دو سال برگزار می‌شود که در این مدت تربیت مبلغ آمریکای لاتین با گرایش تبلیغ اسلام برای مسیحیان با گرایش کاتولیک، تربیت پژوهشگر مسائل سیاسی و اجتماعی آمریکای لاتین و مترجمی تخصصی زبان اسپانیایی با گرایش ترجمه متون اسلامی به طلاب آموزش داده می‌شود.

از مزایای شرکت در این دوره می‌توان به استفاده در امر تبلیغ حضوری و مجازی در حوزه اسپانیا و آمریکای لاتین، آشنایی با دین و فرهنگ آمریکای لاتین، معرفی به مراکز تبلیغی و اعطای گواهی اتمام دوره تخصصی زبان اسپانیایی اشاره کرد.

مهلت ثبت‌نام در این دوره آموزشی تا 28 فروردین ماه سال جاری است و آزمون ورودی این دوره آموزشی به صورت کتبی و شفاهی برگزار می‌شود.

دانش‌پژوهان در آزمون عمومی با سئوالاتی از کتاب المحاضرات آیت‌الله سبحانی و در بخش تخصصی با سئوالاتی از فصل اول و دوم کتاب مسیحیت در آمریکای لاتین محسن مجتهد‌زاده با یکدیگر رقابت می‌کنند.

آزمون این دوره تخصصی پنجشنبه چهارم اردیبهشت ماه سال جاری در موسسه فرهنگی هنری اندیشه شرق برگزار می‌شود.

انتهای پیام/2258/ح20/آ3004
برچسب ها:
آخرین اخبار