امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۴:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76886
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شهرام شفیعی طنزپرداز، و نویسنده نام آشنای کشورمان، همزمان با اجرای ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شهرام شفیعی طنزپرداز، و نویسنده نام آشنای کشورمان، همزمان با اجرای برنامه‌های قصه‌گویی طنز به نفع کودکان مبتلا به بیماری‌های خاص به زودی اجرای برنامه طنز رادیویی‌اش را آغاز می‌کند.

این برنامه طنز خانوادگی _ اجتماعی است که با تکنیک تک گویی اجرا می‌شود، که با عنوان «نیم ساعت با شهرام شفیعی» نامگذاری شده است به گونه‌ای که این طنزپرداز کارگردانی، نویسندگی و اجرای این برنامه رادیویی را برعهده دارد.

برنامه «نیم ساعت با شهرام شفیعی» روزهای دوشنبه هر ماه از شبکه رادیویی صبا ساعت 21:30 موج 105:5 پخش خواهد شد.

به گفته شهرام شفیعی نویسنده طنزپرداز کشورمان، مطالب این برنامه اختصاصاً برای رادیو نوشته می‌شود و با توجه ویژه به کارکردها و امکانات برنامه‌های رادیویی، پردازش خواهد شد.

وی اضافه می‌کند: این برنامه با استفاده از موسیقی و افکت‌های صوتی متناسب با محتوای برنامه و مفاهیم طنز خواهد بود. احتمال دارد در آینده نزدیک در این برنامه از حضور زنده مخاطبان در استودیو نیز استفاده شود.

این نویسنده درباره نحوه انتخاب عنوان این برنامه، می‌گوید: این پیشنهاد از جانب رادیو مطرح شد و من نیز با آن مؤافقت کردم به دلیل آن که شنوندگان با این نوع عناوین راحت‌تر ارتباط برقرار کرده و برنامه در ذهن آنها تشخص و برجستگی بیشتری می‌یابد.

بر اساس این گزارش، شنیده‌ها حاکی از آن است که برنامه رادیویی «نیم ساعت با داریوش کاردان» و «نیم ساعت با داریوش مؤدبیان» به زودی از شبکه رادیویی صبا بر روی آنتن می‌رود.

انتهای پیام/‌و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها