امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۲:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76899
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمانشاه به نقل از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، کتاب "یخی که عاشق ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمانشاه به نقل از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، کتاب "یخی که عاشق خورشید شد" اثر رضا موزونی نویسنده کرمانشاهی به زبان اسپانیایی ترجمه می‌شود و در 30 کشور جهان توزیع خواهد شد.

انتشار کتاب مذکور به این زبان به این دلیل اهمیت دارد که بیش از 120 میلیون کودک و نوجوان در سراسر جهان به‌ویژه اسپانیا و آمریکای لاتین به زبان اسپانیایی سخن می‌گویند.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با عقد قرارداد با موسسه ایرانی اندیشه شرق، حق نشر آثاری از کلر ژوبرت نویسنده فرانسوی ساکن ایران و یک اثر از رضا موزونی را به این موسسه واگذار کرده است.

"کتاب یخی که عاشق خورشید شد" برای کودکان بوده که در سال 89 در یک‌هزار جلد در دسترس کودکان ایران قرار گرفت.

از رضا موزونی تاکنون 9 عنوان کتاب به چاپ رسیده که چهار عنوان آن برای کودکان می‌باشد که از جمله آن می‌توان به کتاب "مورچه‌ها و گلوله کاموا" که حائز جایزه ادبی اصفهان شد، اشاره کرد.

از این نویسنده به‌زودی رمان" عشق و رنج و بلوط" برای نوجوانان و "چل تاق چل نیم طاق" که مجموعه چیستان‌های محلی کرمانشاه است به چاپ می‌رسد.

موزونی نویسنده، شاعر، پژوهشگر و مدرس دانشگاه بوده و هم اکنون مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه است.
انتهای پیام/2700/ع/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها