امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۳:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76902
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 150
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، موسسه فرهنگی و هنری شهرستان ادب در حال تدارک برگزاری نخستین دوره اردوی بانوان از مجموعه سومین دوره اموزشی شعر ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، موسسه فرهنگی و هنری شهرستان ادب در حال تدارک برگزاری نخستین دوره اردوی بانوان از مجموعه سومین دوره اموزشی شعر جوان انقلاب (آفتابگردان‌ها) است.

این اردو که سومین دوره از مجموعه دوره‌های آموزشی شعر برای شاعران جوان است و برای اولین بار ویژه بانوان شاعر برگزار می‌شود با حضور شاعران پیشکسوت و شناخته شده‌مان در روزهای پایانی هفته در شهر تهران برگزار می‌شود.

ورامین،مشهد و دماوند و اصفهان شهرهایی بودند که پیش از این میزبان دور اول و دوم و دور سوم اردوهای شعر انقلاب با نام آفتابگردان ها بود و این دوره جدید از 27 فروردین ماه تا 29 فروردین در تهران برگزار می‌شود.

به همین منظور فردا نشست خبری در محل موسسه شهرستان ادب برگزار می‌شود و میلاد عرفان پور و علی داودی به تشریح برنامه‌ها و اهداف برگزاری نخستین دوره اردوی شعر آفتابگردان‌ها برای بانوان می‌پردازند و به سوالات خبرنگاران پاسخ می‌دهند.

این برنامه فردا ساعت 14 در محل موسسه شهرستان ادب به نشانی تهران، خیابان دکتر شریعتی، بالاتر از خیابان طالقانی، روبروی سینما صحرا، شماره 168، طبقه چهارم برگزار می‌شود.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها